Golf 7.5 Yeni Tip Arka Logo İçerde Kalması (Logo Kamera Montajıyla Tamamlandı)

@Vagger_Boy Bende 3gd 827 469 N kodlu logo kamera aldım sanırım sizinkiyle aynı aynı işlemi bende gerçekleştireceğim aslında yeni logo olsun istemiyordum ancak bu şekilde elime geçti. Siz logoya zarar vermeden nasıl söktünüz ben aradan falçatayı sokup direk tırnakları kesmek istiyorum. Sonradan taktığınız çerçeveyi (çıtayı) logoyla beraber gövdeye yapıştırsam nasıl olur acaba. Sizin amlemle sonradan taktığınız çıta arasında biraz boşluk var tam oturmadı sanırım tırnaklardan.

Son düzenleme:

Bende söktüm şimdi çok basit çıktı :) şimdi öğrenmek istediğim şey şu; çıkartacağım kapı açma butonunun üzerindeki amlemi buna taksam yükselirmi?
Benim için yeni tip eski tip farketmiyor. Varsa bilgisi olan paylaşabilir mi?IMG_3209.jpeg

Son düzenleme:
Bende söktüm şimdi çok basit çıktı :) şimdi öğrenmek istediğim şey şu; çıkartacağım kapı açma butonunun üzerindeki amlemi buna taksam yükselirmi?
Ben zatenim için yeni tip eski tip farketmiyor. Varsa bilgisi olan paylaşabilir mi?Ekli dosyayı görüntüle 71226
Eski tip amblemi denemedim hocam bilgim yok yalnız. Arada kalan kısım için 3d yazıcıdan parça bastırttım. 3mm kalınlığında…. Forumda bu başlığın altına ekledim dosyayı. Sizde eğer Ankara’da iseniz ben size yardımcı olurum. Değilseniz parçanın stl dosyasını yollayabilirim arada ki farkı o parça alıyor. Tırnakları bende kesmiştim. Sıcak silikon ile kuvvetlice yapıştırdım. Çokta sağlam oldu yaz ve kış gördü sorunsuz hala. Karışımda silikon harici kuvvetli bir karışım daha kullandım. Örneği elimde var isterseniz kargoyla size de yollarım

Benim için yeni tip eski tip farketmiyor. Varsa bilgisi olan paylaşabilir mi?Ekli dosyayı görüntüle 71226
Hocam onca geçen uzun zaman sonrasında son durumu merak ettim halledebildiniz mi ?

Hocam onca geçen uzun zaman sonrasında son durumu merak ettim halledebildiniz mi ?
Hocam takmaktan vaz geçtim. Arabayla artık uğraşmıyorum kullanmıyorum da otoparkta yatıyor. Motora alıştım biraz araba aklıma bile gelmiyor. O sebepten kamerayı satacağım.

Geri
Üst Alt