Güvenlik Kamerası Montaj Hakkında

DifferenceCan

Katılımcı Üye

İsim
Can
Araç
CADDY STYLE /A6
Galerimde gezerken karşılaştığım eski aracımıza kamera montajı yaptığım resimler.

Kamerayı ilk aldığımda dikiz aynasının hemen altına takmıştım ancak pek güzel durmamıştı, ayrıca arka tarafa giden kamera kablolarıda çirkin gözüküyordu.

Sırayla tavan döşemesini, a ve b sütunu, el tutamaçlarını ve güneşlikleri sökmüştüm, göründüğü kadar kolay olmamıştı trimleri sökmek.
Kabloları çift kat bez bant ile sardıktan sonra resimlerdeki gibi arkaya tavandan doğru hat çekmiştim, güç kabloları ise a sütunundan sigortalığa kadar gizli şekilde iniyordu,
ön kamerayı da dikiz aynasının yanında bulunan siyah noktalı siperlikli alana konumlandırmıştım,
,kablolar aracın fabrikasyon kablo kanallarına bağlanarak gidiyordu tamamen,
görünen tek kablo çakmaklığa taktığım soketti, haricinde hiç bir kısımda en ufak kablo yoktu, hatta sigortanın arka kısmına kadar güç kablosunu çekmiştim, gücüde oradan almayı düşünüyodum oraya müdahale etmedim sonrasında araç satıldı, belki fikir verir diye paylaşmak istedim.

Araç 2013 Caddy idi, trimleri sökmek ve takmak aşırı zor bir araçtı.

Ekli dosyalar

• IMG_1056.jpg
    IMG_1056.jpg
    341.5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1057.jpg
    IMG_1057.jpg
    185.9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1062.jpg
    IMG_1062.jpg
    207 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_1063.jpg
    IMG_1063.jpg
    131.2 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1115.jpg
    IMG_1115.jpg
    227.1 KB · Görüntüleme: 26
Cakmaklıga da takmadan dırek sigortadan elektrıgı verebılırdın ve hiç bir kablo da gozukmezdi onun için ayrı bir parça almalısın tabiki
Ama güzel bir çalışma yapmışsın zaman ında ellerine sağlık

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt