Golf 8 tavan aydınlatma ve sunroof hatası

Style48

Yeni Üye
İsim
Süleyman
Araç
Golf
Arkadaşlar merhaba, golf8 aracımda bazen tavan aydınlatma ve sunroff dokunmatiği ya hiç çalışmıyor yada bazen gecikmeli çalışıyor. Daha önce serviste panel arızalı diye değişim yaptılar fakat değişimden sonra yine aynı sorunla karşı karşıya geldim.
Bu sıkıntı ile karşılaşan başka Golf8 kullanıcısı var mıdır acaba?

Ben varım hocam. Sizinle aynı durumları yaşadım. Tavsiyem çalışmadığı bir anda video kaydı almanız ve sonra servise gitmeniz olacaktır.

Arkadaşlar merhaba, golf8 aracımda bazen tavan aydınlatma ve sunroff dokunmatiği ya hiç çalışmıyor yada bazen gecikmeli çalışıyor. Daha önce serviste panel arızalı diye değişim yaptılar fakat değişimden sonra yine aynı sorunla karşı karşıya geldim.
Bu sıkıntı ile karşılaşan başka Golf8 kullanıcısı var mıdır acaba?

Ben varım hocam. Sizinle aynı durumları yaşadım. Tavsiyem çalışmadığı bir anda video kaydı almanız ve sonra servise gitmeniz olacaktır.
Hocam ben çok kez aldım daha Salı günü servise götürdüm ki servise girdiğim an bile çalışmıyordu servis danışmanı da gördü sonra incelemeye aldılar 2 gün boyunca ekektrik bölümün de ki ustalar çalışıyor demişler ısrarla servis danışmanı da durumu gördüğünden elektrik bağlantılarını tekrar söküp güncelleme vs yaptıklarını söylediler daha dün teslim aldım servisten bugün yine aynı. Sizin nasıl çözüldü hocam sorun?

Yok hocam bazen çalışıyor bazen çalışmıyor kafasına göre :) ben de gideceğim uygun bir zamanda.

Aynı sorunu bende yaşadım 2 kere servise girdi çıktı. Panel değiştikten sonra sorun çözüldü. Darısı size diyelim 😀

Büyük ihtimalle parça revize görmüştür üretici tarafından, ancak değişim yapıldığı zaman stoktaki revize edilmemiş panel takıldıysa eğer aynı sorunu tekrar yapmış olabilir, tabi revize gördümü kesin bilgim yok, sadece ihtimal.

Büyük ihtimalle parça revize görmüştür üretici tarafından, ancak değişim yapıldığı zaman stoktaki revize edilmemiş panel takıldıysa eğer aynı sorunu tekrar yapmış olabilir, tabi revize gördümü kesin bilgim yok, sadece ihtimal.
Olabilir hocam doğuş oto müşteri ilişkileri ile görüşüp şikayetimi onlara ilettim. Dönüş yapacaklar bakalım bekliyorum.

Götürün servise parça değişimi yapıyorlar.

Geri
Üst Alt