Vagcom da yanlış kodlama sonucu sağ kısa far yanmıyor (çözüldü)

Eeprom bozulsa farın kapanması gerekmiyor mu ? Çünkü bende cihazlarda kart tamiri yapıyorum eeprom bozulunca sistemi hiç başlatmıyor benim sadece sağ kısa yanmıyor
BCM'de kafasına göre takılıyor bazı fonksiyonlarını kaybediyor, şöyle düşün eeprom flash'ın sadece bir yerini check ediyor. Yani eeprom bozulmuyor aslında eeprom'un bilgi aldığı flash bölümü bozuluyor

BCM'de kafasına göre takılıyor bazı fonksiyonlarını kaybediyor, şöyle düşün eeprom flash'ın sadece bir yerini check ediyor. Yani eeprom bozulmuyor aslında eeprom'un bilgi aldığı flash bölümü bozuluyor
Hmm anladım şuan cihazı aldığım kişi bağlandı sorun cihazdan da olabilir çünkü benim aldığım kayıt da amerikan park vs açık iken onlarda kapandı “abi ilk defa başıma geliyor” dedi arkadaş bakalım şase kodumuzu aldı tekrardan deneyecek ayrıca şans eseri park lambalarım düzeldi nasıl oldu bilmiyorum ama gelişmeleri haberdar edeceğim en kötü ihtimal bcm tamiri veya değişimi yaptırıcağım komple

Şöyle byte 18 de görselde göründüğü gibi sadece ışık modelleri yazıyoe scirocco passat jetta eos caddy gibi kutucuk olarak bi tek gündüzler var
binary kısmı ile alakalı benim dediğim, bu görseldeki gibi ayarın Volkswagen Caddy RoW with double halogen(h7) headlight olması lazım, binary nin sanırım 00110000 gibi olması gerekiyor.

@ata
binary kısmı ile alakalı benim dediğim, bu görseldeki gibi ayarın Volkswagen Caddy RoW with double halogen(h7) headlight olması lazım, binary nin sanırım 00110000 gibi olması gerekiyor.
Bahsettiğiniz bu galiba hocam

Ekli dosyalar

• IMG_2611.jpeg
    IMG_2611.jpeg
    80.4 KB · Görüntüleme: 13
Arkadaşlar Merhaba Benim Sıkıntım Cihazdan çıktı cihaz eski model araçlarda belirli byte ları kilitli gördüğü için araba kendisi kodlamaya çalışıyormuş bu sayede kısaları farklı bir şey olarak görmüş orjinal cihaz ile bağlantısını yapıp hatalı codingleri düzelttikten sonra tekrardan halojen ampul takıp uykuya geçirdik ve sonuç Çalışıyor 😅

Bcm modülü bozulmuş kafadan değişecek diyenler oldu forum dışı benim düşündüğüm mantık doğru çıktı dükkanda bcm si bozuk bi golf vardı sol far ve sağ sis farı hiç yanmıyordu ayrıca vcds den. 09 cent elect e de giriş yapmıyordu coding ardından sorunum düzeldi bozuk coding sorunu olan varsa https://www.instagram.com/vagcomuzman?igsh=Zmk3d3B0aWIxMTA5
Reklam değildir

Buda en sonki kodlama

Ekli dosyalar

• IMG_8169.jpeg
    IMG_8169.jpeg
    208 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Üst Alt