Golf 2013 7 Medium Plus

Ylcn50

Yeni Üye
İsim
Yalçın
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ben bir şey danışacağım bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum benim bir arkadaşımda 2014 Medium Plus golf var bende de 2013 var onun multimedya bağlanıyor benim değilse Bluetooth’a Bağlanmıyor bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz lütfen ya ne yapabilirim nasıl bir yol izleyebilirim ekstra aparat takmak istemiyorum kendiliğinden olan

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ben bir şey danışacağım bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum benim bir arkadaşımda 2014 Medium Plus golf var bende de 2013 var onun multimedya bağlanıyor benim değilse Bluetooth’a Bağlanmıyor bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz lütfen ya ne yapabilirim nasıl bir yol izleyebilirim ekstra aparat takmak istemiyorum kendiliğinden olan
Bazı model yıllarında Bluetooth yok hocam.

Biz bu durumu rcd330 media ile değiştirerek çözdük. Hem usbye hem bluetootha kavuşursunuz ve ekran da 6.5" boyutuna büyümüş olur. Bazı modellerinde android auto & car play de olabiliyor.

Bahsettiğim cihazın görseli şu

images.jpeg

Upvote 0
Selamlar hocam
Aynı araca sahibim, rcd330 taktırdım carplay destekli olan, kendinden ünitelidir, size de tavsiye ederim. Yok bana o kadar özellik şart değil Bluetooth yeterli derseniz onunda çaresi var elbet.

Upvote 0

Geri
Üst Alt