Orijinal multimedyaya dönüş yapmalı mıyım?

barslngdr

Yeni Üye
İsim
Berk
Araç
Golf 7 1.4 Tsi
Merhabalar aracımda avgoya ait bir cihaz takılmış. Cihazı geçen gün kamera bağlamak için döktük fakat soket kayıp. Cihazın amfi çıkışlarında tamir görmüş. Radyo cızırtılı çekiyor. Ve kendi kendine park sensörü ekranına geçip duruyor. Bu nedenle cihazı değiştirmeyi düşünüyorum. Orijinal çıkma cihaz buldum. Sizce değiştirmeli miyim? Bu cihazlar kamera bağlantısıyla uyumlu mu?

Android takipta mutlu olan pek gormedim

Kesinlikle bence sokulmeli

Orjinal dediginiz nedir foto veya parca kodu lazim kamera destekler desteklemez bilgi verebilir ustadlar

3G0919605 parça kodu android değil aslında sistem ama pek sevemedim

Ekli dosyalar

• IMG_20220308_102331.jpg
    IMG_20220308_102331.jpg
    88.2 KB · Görüntüleme: 61
Yok ünite de almak gerekiyor değil mi?

evet aracınızın yılını ve paketinide yazın isterseniz

2014 comfortline aracım

aynı kaderi paylaşıyoruz iki seçenek var ses kalitesine çok önem vermiyorsanız rcd 330 diye geçen ünitesiz car playli olan modeli tercih edebilirsiniz diğer seçenekte mib2 ekran+üniteden oluşuyor normalde bizim torpidolarda ünite için yer yok ama bir şekilde ayarlıyorlar araştırmanızı ona göre yapın

Takılan cihaz güzel olsa amenna da, hem cihaz dandik, hem de tamirli olunca çekilmiyor açıkçası.

@barslngdr doğru düzgün bilgi için ünitenin tam kodunu öğrenirseniz nedir ne değildir daha net söyleyebiliriz.

Cihazın arkası bu şekilde

Ekli dosyalar

• IMG_20220307_143548.jpg
    IMG_20220307_143548.jpg
    123.4 KB · Görüntüleme: 28
@barslngdr Bu ekran hocam, ana ünitenin ki gerekli, ekran sadece bilgisayar monitorü gibi sadece görüntüyü oluştuyor, ekran tek başına bi işe yaramaz.

Ayrıca comfortline ise araç, ara kablo ve Bluetooth mikrofona da ihtiyacınız olacak. Bilginize,

Geri
Üst Alt