Golf 7 için Android Multimedia tavsiyesi

MrRush

Üye
İsim
MrRush
Golf 7 tsi 1.2 2016 confortline aracıma Android Multimedia düşünüyorum. Ses kalitesi benim için önemli. Tavsiyelerinizi yapabilirmisiniz?

Forum'da bu konuda pek yanıt alamazsınız, Android cihazlar genel olarak düşük kalite cihazlardır, stabilite ses kalitesi araca uyum oldukça sorun yaşarsınız, Forum bu konuda Orjinal Multimedya'cıdır çok büyük çoğunlukla, Android konuşan taktıran hiç görmedim forumda desem yeridir heralde :D

VW Araçlarda Medya'yı sadece teyp gibi düşünmeyin, araçla entegre halde bi çok fonksiyon üstlenme yanında aracın ayarlarını yönetme fonksiyonları da içerir, Android kesinlikle tavsiye etmem. Memnun değilsenin daha üst seviye bi orjinal ekipman ile değiştirmeyi düşünün, Forum'da çok kişinin yaptığı gibi.

Şu cihaz da hoş görünüyor. Bilgi sahibi olanlardan yorum alabilirim. Aslında bu cihaz hoşuma gidiyor. Oem muhtemelen. Ünite şart mı bu cihazlarda?
golf-7-7.5-orjinal-logo-kamera-high-6.jpeg

Üniteyle beraber masraflı olur.

İyi ve Ucuz kavramı hiçbişey de yan yana olmaz hocam, Ucuz'sa çok net iyi değildir :D

Ucuz olsun istiyorsanız kaliteden ödün vermek kaçınılmaz, bütçenize göre karar vermeniz lazım tabii ki.

Ses kalitesi önemli ise en düşük orjinal ünite'den bile vazgeçmeyin derim, Golf7'de takılı en düşük orjinal ünitenin dahi ses kalitesi oldukça iyidir.

Ekli dosyalar

• E27AB812-C206-4FC8-BDA8-8169ECADF520.jpeg
    E27AB812-C206-4FC8-BDA8-8169ECADF520.jpeg
    111.1 KB · Görüntüleme: 76
Bulent abi sana 40 kere 1000 kere dedim ki girme milletin kanına:)))))

Ekli dosyalar

• 20220308_152226.jpg
    20220308_152226.jpg
    128.9 KB · Görüntüleme: 50
Forum'da bu konuda pek yanıt alamazsınız, Android cihazlar genel olarak düşük kalite cihazlardır, stabilite ses kalitesi araca uyum oldukça sorun yaşarsınız, Forum bu konuda Orjinal Multimedya'cıdır çok büyük çoğunlukla, Android konuşan taktıran hiç görmedim forumda desem yeridir heralde :D

VW Araçlarda Medya'yı sadece teyp gibi düşünmeyin, araçla entegre halde bi çok fonksiyon üstlenme yanında aracın ayarlarını yönetme fonksiyonları da içerir, Android kesinlikle tavsiye etmem. Memnun değilsenin daha üst seviye bi orjinal ekipman ile değiştirmeyi düşünün, Forum'da çok kişinin yaptığı gibi.
Aynen

İyi ve Ucuz kavramı hiçbişey de yan yana olmaz hocam, Ucuz'sa çok net iyi değildir :D

Ucuz olsun istiyorsanız kaliteden ödün vermek kaçınılmaz, bütçenize göre karar vermeniz lazım tabii ki.
Madde yoktan var olmaz, var olan yok olmaz.

Ses kalitesi önemli ise en düşük orjinal ünite'den bile vazgeçmeyin derim, Golf7'de takılı en düşük orjinal ünitenin dahi ses kalitesi oldukça iyidir.
Tecrübeli ile sabit. Midline Plus aracımda en düşük Media vardı. Ses kalitesi orijinal olmayan Android veya Çin Ünitelerine göre mükemmeldi.

Ben @HONEY önerdiği sisteme benzer kullanıyorum, kesinlikle budur.

Orjinal medyanın sesinden çok memnunum.

Anahtar teslim 9.000 tl satiyorum golf 7 kasa icin

Eger 7.5 kasa olursa tesisat masrafi 1500-2500 tl arasi duser
Hocam buna ekstra masraf gerekir mi? Bileşen koruma kaldırma vs gibi. Montajı kaça patlar bize? Bu ünite orijinal olarak mi geçiyor?
Flac dosya türünü destekler mi?
Video oynatma varmı?
Tak çalıştır olarak mı ayarlanmış?
Aklımda bu ünite var. Navigasyon yüklü mü geliyor biz mi satın alıyoruz?
Böyle sorular var kafamda.😀

Hocam buna ekstra masraf gerekir mi? Bileşen koruma kaldırma vs gibi. Montajı kaça patlar bize? Bu ünite orijinal olarak mi geçiyor?
Flac dosya türünü destekler mi?
Video oynatma varmı?
Tak çalıştır olarak mı ayarlanmış?
Aklımda bu ünite var. Navigasyon yüklü mü geliyor biz mi satın alıyoruz?
Böyle sorular var kafamda.😀
Selam hocam

Bilesen koruma kaldirildi tak calistir

Navili cihaz degil navili olursa sd karta dosyasını yukluyorsunuz karti takiyorsunuz navili cihaz 1.000 eklenir

Orjinal cihaz bu kadar para verip cakma urun vermek dolabdiricilik olur :)

Flac destekler video oynatmaz

Ekstra masraf yok full kablo tesisatina usb sine kadar veriyorum

Montaj fiyat ortalama 500 tl civari

Selam hocam

Bilesen koruma kaldirildi tak calistir

Navili cihaz degil navili olursa sd karta dosyasını yukluyorsunuz karti takiyorsunuz navili cihaz 1.000 eklenir

Orjinal cihaz bu kadar para verip cakma urun vermek dolabdiricilik olur :)

Flac destekler video oynatmaz

Ekstra masraf yok full kablo tesisatina usb sine kadar veriyorum

Montaj fiyat ortalama 500 tl civari
Video oynatma sonradan açılabiliyormu hocam? Yoka bu cihaz mı desteklemiyor?
AndroidAuto destekliyor mu sormamışım?
Diğer konular anlaşıldı. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt