Yağ bakımı işçiliği için Maslak'ta özel VW servis tavsiyesi (malzemeleri kendim sipariş edeceğim)

designer

Üye
İsim
Mehmet
73000 KM'deki 2016 DSG 1.2 TSI 110 PSI aracımın yağ bakımını yaptırmak istiyorum. Şimdiye dek hep yetkili servislere gidiyordum. Ama iyi niyet garantisi de devam etmediği için artık özel servisle devam etmek istiyorum. Malzemelerin kaliteli olması ve doğru fiyata temini için kendim sipariş etmek istiyorum. Mann filtreler ve LIQUI MOLY yağ sipariş etmeyi planlıyorum. Alerjik bir bünyem olduğu için alerjik polen filtresi almayı, özetle tüm malzemelerde en kaliteli olanları seçmeyi düşünüyorum.

Bugün, daha önce bir küçük iş için gittiğim Maslak'ta bulunan Özel VW servisi, Boğaziçi'ni aradım, "dışarıdan alınan malzemeye işçilik vermediklerini" söylediler. Bildiğiniz, önerebileceğiniz, benim aldığım malzemelere işçilik verebilecek bir servis önerisi olur mu? Mümkünse Maslak otosanayi içinde? Yakındaki bir yetkili servis de olabilir.

Maltepe erel otomotiv dışarıdan bakım malzemelerini yağ vs kabul ediyor işçilik alıyordu . geçtiğimiz yıl isterseniz bir sorun tekrar

Maltepe erel otomotiv dışarıdan bakım malzemelerini yağ vs kabul ediyor işçilik alıyordu . geçtiğimiz yıl isterseniz bir sorun tekrar

Bende bakımı bu şekilde yapma kararı aldım . Faturası mevcut olduğu sürece yetkili servislerin bazıları bakım yapıyormuş

Geri
Üst Alt