Golf 7 ses sistemi amfi montajı

İsim
Fatih
Araç
Golf 7
Selamunaleyküm golf 7 aracıma amfi ile sesi sistemi bağlamak istiyorum daha önce bir çok araca montaj yaptım. Aklıma takılan soru şu araçta Orjinal teyp mevcut olduğu için amfi deck çevirici ile bağlamak gerekiyor. Ben deck çevirici kullanmak istemiyorum parazit vs yüzünden onun yerine rca kablosunu birini sağ hoparlör diğerini sol hoparlör kablosundan alsam olur mu ? Alpine swe-815 gibi aktif subwofer’lar kapılardaki hoparlörden alıyor sesi bende rca kablosunu kesip kabloları kapılardaki hoparlörden alsam olur mu ?

Selamunaleyküm golf 7 aracıma amfi ile sesi sistemi bağlamak istiyorum daha önce bir çok araca montaj yaptım. Aklıma takılan soru şu araçta Orjinal teyp mevcut olduğu için amfi deck çevirici ile bağlamak gerekiyor. Ben deck çevirici kullanmak istemiyorum parazit vs yüzünden onun yerine rca kablosunu birini sağ hoparlör diğerini sol hoparlör kablosundan alsam olur mu ? Alpine swe-815 gibi aktif subwofer’lar kapılardaki hoparlörden alıyor sesi bende rca kablosunu kesip kabloları kapılardaki hoparlörden alsam olur mu ?
https://www.golftutkusu.com/topic/22377-golf-7-ses-sistemi-baglantisi/#post-395328

Buraya bakabilirsiniz hocam

Upvote 0
amfi girişine hoparlör çıkışından sinyal alınmaz kare dalga yaratır ses alamazsın amfi deck dönüştürücü kullanmalısın
ayrıca bu deck dönüştürücülerin amfi tetiklemeli olanları var multimediayı kullanmadığın zamanlar amfiyi kapatıyor çok daha sağlıklı bir kullanım sağlar

Upvote 0
Ses sisteminden hiç anlamıyorum fakat amfi takıldığında veya custom ses sistemi yapıldığında park sensörleri hata veriyor mu, bir forumda ses sistemini değiştiren birisi aracın uyarı tonlarının gittiğini ve aracın obd sinde hoparlör arıza yazdığı söylemişti.

Upvote 0

Geri
Üst Alt