Golf 7 jant tavsiyesi

Mislinagk

Yeni Üye
İsim
Mislina
Araç
Golf 7
Merhabalar 2016 model 1.6 tdı golf aracımın 15 inc jantı çok fazla yıpranmış halde yeniden tamir ettirip boyatmalı mıyım yoksa 16 ya da 17 inc jant mı almalıyım çok kararsızım öz jant almayı çok istiyorum ama replikadan korkuyorum

IMG_6782.jpegcms den bu jantı almıştım memnunum, kışlık lastikler bunda yazlıklar dijonda takılı olarak kullanıyorum

Ölçü ve ağırlık dijon ile aynı neredeyse, o yüzden sıkıntı görmedim
Hocam peki sağlamlık durumu nedir bizim maraşın yolları depremden sonra çok bozuldu heryer çukur kırılma yamulma ya da durmadan rot ayarı ister mi

18" clubsport yakışıyor

Orijinale sadık kalmak istiyorsanız 17 Highline jant tercih edilebilir

IMG_8030.jpeg17 istanbul passat jant + gun metal boyama kesinlikle tavsiye ederim passat jantı olduğu için ET değeri çok iyi tam çamurluk hizasında duruyor 6-7k ya bulabilirsiniz temiz ilanlarda

Dediğiniz gibi orjinal bir jant alacağım ama jantın kaynaklı ya da boyalı olup olmadığını nasıl anlarız
Boya işlemi görmüş jant;
Jant “ın (iç göbek kısmından) anlaşılır,

Kaynaklı jantı anlamak zor değil, iyi bir lastikçi hemen anlar, kaynak genelde 18-19-20” jantlarda daha çok rastlanan bir durumdur ama tabii bu 16-17” jantlarda denk gelinmez demek değildir, alacağınız jantın orjinal ağırlığı (fabrikasyon ağırlık değerini) nedir öğrenebilirseniz ondan da jantta kaynak vs.. işlem var mı anlayabilirsiniz.

Hocam eğer 16 inç orjinal düşünürsen elimde tertemiz yaz ve kış lastikleri ile beraber hita jant lastik seti var satmayı düşünüyorum kondüsyon olarak 2019 model aracın orjinal jantı düşünürseniz yazabilirsiniz konuşabiliriz fiyatta da yardımcı olmaya çalışırım
@Mislinagk

Hocam eğer 16 inç orjinal düşünürsen elimde tertemiz yaz ve kış lastikleri ile beraber hita jant lastik seti var satmayı düşünüyorum kondüsyon olarak 2019 model aracın orjinal jantı düşünürseniz yazabilirsiniz konuşabiliriz fiyatta da yardımcı olmaya çalışırım
@Mislinagk
En aşağı 17 inc almayı düşünüyorum yinede çok teşekkürler

Geri
Üst Alt