Sağ-sol ayna aynı anda hareket ediyor.

tarikche

Üye
İsim
Tarık
Araç
Golf 5
Herkese merhaba,
2004 model golf 5 aracımı valeye verdikten sonra aynaları düzeltmek istedim fakat L ve R ayrı konumda olmasına rağmen yaklaşık 3 gündür aynaları ayarlamaya çalıştığımda ikisi birlikte hareket ediyor. Düzelmesini bekledim fakat olmadı. Ne olmuş olabilir..?

Son düzenleme:
Herkese merhaba,
Aracımı valeye verdikten sonra aynaları düzeltmek istedim fakat L ve R ayrı konumda olmasına rağmen yaklaşık 3 gündür aynı anda hareket ediyor. Düzelmesini beklesim fakat olmadı. Ne olmuş olabilir..?
Ayarlar
Ayna
Senkron Ayarla seçeneğini kaldırın
o87pNQ.jpg

Upvote 0
2004 model araç sahibiyim maalesef bu teknolojik görüntü mevcut değil. 😁 Bilgi için teşekkür ederim yine de..
Media ekranında yoksa böyle birşey araç gösterge ekranında olabilir bu tarz bir ayar.

Screenshot_20240602_155149_Opera.jpg
Screenshot_20240602_155305_Opera.jpg

Son düzenleme:
Upvote 0
Herkese merhaba,
2004 model golf 5 aracımı valeye verdikten sonra aynaları düzeltmek istedim fakat L ve R ayrı konumda olmasına rağmen yaklaşık 3 gündür aynaları ayarlamaya çalıştığımda ikisi birlikte hareket ediyor. Düzelmesini bekledim fakat olmadı. Ne olmuş olabilir..?
2006 midline tam ekranli aracimda bu durum icin ayar var ikisinin yada sadece birinin kontrol edilebilmesine yonelik. Kadran ekranini biraz kurcalarsaniz karsiniza cikacaktir tam hangi menude oldugunu hatirlayamadim

Upvote 0

Geri
Üst Alt