Selamlar

Ouzoo

Yeni Üye
İsim
Oguzhan
Araç
Golf 7
Arkadaslar merhaba, herkese selamlar. Oguzhan ben İstanbul’dan, 2016 Golf Mk7 High. aracimla araniza katildim. Eski forumculardan biri olarak, uzun zamandir alisik olmadigimiz kaliteli bir forum ortami var gercekten, hepinizin eline saglik. Aracimi yeni aldim, bazi ufak tefek eksikleri var tamamlamaya calisiyorum, bu surecte sizlerin deneyimlerinden yararlanmak, kendi deneyimlerimi de aktarmak guzel olacak.

Oncelikle bana bir arka kapi hoparloru lazim 5G0035453G elinde olan var ise gorusebiliriz. Uzerinden cikan hoparlor calismiyor.

Sol far ampulu kesme yapiyor, umarim beyin degildir, ampul tavsiyeleriniz hangileri olur? Orjinalci biriyim, ancak bu yeni led ampulleri de merak ediyorum. Guvenlik sorunu teskil eder mi, uzun zamanli kullananlarin yorumlarini alabilirim. Saglikla kalin.

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun kazasız sürüşler.

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun, keyifli forumlar dilerim.

Hoş geldiniz.

Ampul olarak Osram Night breaker veya cool blue tercih edebilirsiniz.
Xenon farlara sonradan takılan standart LED ampuller görüşü kötüleştiriyor, odağı bozuyor, sadece iki taraftan ışık gelirken merceğin alt ve üst kısmında kör noktalar oluşuyor. Bunun için illaki LED istiyorum derseniz eğer 360 LED ampul almanız gerekir, ama en mantıklısı aracın orijinali olan xenon ampul ile devam etmek.

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun 🧿

Son düzenleme:
Tesekkur ederim hepinize, hosbuldum. @DifferenceCan destegin icin tesekkurler, yeni isik’tan bir cift siparis verdim. Nasil normallestirdik ampullere bu parayi oynat bakalim 😂 Hoparloru de servisten alacagim referansli birinden bulamazsam. Cikmacilar hala bildigimiz gibi, sifirdan yuksek fiyat cekiyor :)

Tesekkur ederim hepinize, hosbuldum. @DifferenceCan destegin icin tesekkurler, yeni isik’tan bir cift siparis verdim. Nasil normallestirdik ampullere bu parayi oynat bakalim 😂 Hoparloru de servisten alacagim referansli birinden bulamazsam. Cikmacilar hala bildigimiz gibi, sifirdan yuksek fiyat cekiyor :)
yardımcı olabildiysem ne mutlu rica ederim..

Selam. Bugun osramlari takarken cikan eski ampuller de led ampul konusundaki merakimi gidermis oldu :) Gecem gunduz oldu resmen tekrar tesekkurler @DifferenceCan IMG_0689.jpeg

Geri
Üst Alt