Golf 7 j led parlaklığı kodlama hakkında yardım

İsim
Fatih
Araç
Golf 7
Öncelikle selamunaleyküm golf 7 aracımda sy marka j led far takılı kodlama ile bu LED’lerin parlaklığı kısmak istiyorum parlaklığı aşırı yüksek ve çok yüksekte olduğu için içindeki ledler nokta nokta belli oluyor yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

Aracımda gündüz farlarına Amerikan park kodladım yani gündüz farını açınca j LED’ler sarıya dönüyor, yani hem gündüz farları için hemde park ve kısa konumundaki beyaz ledler için yardımcı olabilirseniz sevinirim

Öncelikle selamunaleyküm golf 7 aracımda sy marka j led far takılı kodlama ile bu LED’lerin parlaklığı kısmak istiyorum parlaklığı aşırı yüksek ve çok yüksekte olduğu için içindeki ledler nokta nokta belli oluyor yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

Aracımda gündüz farlarına Amerikan park kodladım yani gündüz farını açınca j LED’ler sarıya dönüyor, yani hem gündüz farları için hemde park ve kısa konumundaki beyaz ledler için yardımcı olabilirseniz sevinirim
Selamlar
İlk sorunuzun cevabı,
  • Gündüz farı parlaklığı
Select>Cent.elect.>SecurityAccess(31347)>

Adaptation>2SL diye arattır.

115915 dimmwert AB2 -100 yap (benim araca göredir)

115934 dimmwert AB3 -100 yap(benim araca göredir) değerleri düşürüp ayarlayın.

İkinci sorunuza gelince, tam olarak ne yapmak istiyorsunuz amerikan parkları kapatmak mı?

Upvote 0
Selamlar
İlk sorunuzun cevabı,
  • Gündüz farı parlaklığı

İkinci sorunuza gelince, tam olarak ne yapmak istiyorsunuz amerikan parkları kapatmak mı?
Amerikan parklar gündüz farına bağlı kodlama ile o yüzden gündüz farının parlaklık seviyesini değiştirince oda değişir diye umuyorum. 2.ise normal beyaz yanan j LED’ler yani parkların parlaklığını ayarlamayı istiyorum

Upvote 0
Selamlar
İlk sorunuzun cevabı,
  • Gündüz farı parlaklığı

Hocam bu arada kanalda ab2ler 0 değerinde 127 falan değil normal mi

Upvote 0

Geri
Üst Alt