Düşük hızda tekleme hk.

Coldguy

Yeni Üye
Merhaba bugün yağmurlu bir havada düz bir yolda 30-40 arası giderken arabada bir tekleme oluştu 15km kadar düştü hız. Titredi vs. Bozuldu ve duracak sandım ama şuan sorun devam etmedi. Uyarı vs gelmedi. Bunun nedeni ne olabilir sizce ? Araç otomatik

Diğer sorum ise resimde gördüğünüz multimedianın önündeki malzemede soyulmalar oluşuyor yeni yeni. Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl düzeltilebilir ?

Ekli dosyalar

• IMG_7365.jpeg
    IMG_7365.jpeg
    84.1 KB · Görüntüleme: 120

Araç ne motor kodu ne hocam biraz detay vermeniz gerekli.

Upvote 0
Arıza kaydı listesini atmanız gerekli. Ön plana düşmesede arkaplanda 01 içerisinde arıza kaydı atar. Ona göre yorumlayabiliriz

Upvote 0
Merhaba bugün yağmurlu bir havada düz bir yolda 30-40 arası giderken arabada bir tekleme oluştu 15km kadar düştü hız. Titredi vs. Bozuldu ve duracak sandım ama şuan sorun devam etmedi. Uyarı vs gelmedi. Bunun nedeni ne olabilir sizce ? Araç otomatik

Diğer sorum ise resimde gördüğünüz multimedianın önündeki malzemede soyulmalar oluşuyor yeni yeni. Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl düzeltilebilir ?
gri bölümdeki izlerden bahsediyorsanız daha ziyade çatlama gibi görünüyor. grantisi devam ediyorsa ve çatlama ise servis yenisini değiştirecektir.

Upvote 0
Çok anlamıyorum ben o yüzden detaylı anlatabilir misiniz ? Nereden temin edebilirim
Tekrar yaşamanız halinde herhangi bir arıza tespit cihazı bağlayıp arıza dökümünü iletirseniz sorunun çözümü hakkında yardımcı olurum hocam.

Upvote 0

Benim araçta da aynı çatlamalardan var

Upvote 0
Bu problem golf 8'lerde kronik maalesef. Ben 2 ay önce servisle kavga dövüş değiştirttim. Servis kronik problem olduğunu kabul etmiyor maalesef ama zorlarsanız değiştiriyorlar. Özellikle forumda bu konu ile ilgili başlıkları göstermenizi de tavsiye ederim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt