HEX V2 Kablo Önerisi

uberl3gend

Yeni Üye
İsim
Hüseyin
Araç
Octavia A5
Merhaba Arkadaşlar,
Sıfır HEX V2 kablosu bakıyorum yurtiçi-yurtdışı farketmez bir kablo önerebilir misiniz?

Uygun yollu basit işleriniz icin arıyorsanız AliExpress üzerinden atmega chipli herhangi bir vcds kablosu alabilirsiniz. Ben kendi kullandığımı AliExpress üzerinden aldım 2 yıldır aktif kullanıyorum

Uygun yollu basit işleriniz icin arıyorsanız AliExpress üzerinden atmega chipli herhangi bir vcds kablosu alabilirsiniz. Ben kendi kullandığımı AliExpress üzerinden aldım 2 yıldır aktif kullanıyorum
Teşekkür ederim cevap için. Aliexpress'den bir kablo da ben aldım cevabınız üzerine. Sadece sınırsız VIN özelliği yok gözüküyor problem olmaz herhalde.

Teşekkür ederim cevap için. Aliexpress'den bir kablo da ben aldım cevabınız üzerine. Sadece sınırsız VIN özelliği yok gözüküyor problem olmaz herhalde.
hocam sorunsuz kullanırsınız, ben 6-7 farklı araçta kullandım gizli özellikler icin sorun yasamadım.

pek detayına hakim degilim ama program acıkken bilgisayarı internete baglamadıgınız sürece istediğiniz aracta kullanırsınız
Merhaba, kablom geldi ama gönderilen yazılımda trojan olduğunu gördüm siz kendi bilgisayarınıza mı kurdunuz yoksa bana yollanan yazılımda mı bir sıkıntı var

Ekran görüntüsü 2024-07-13 164800.pngBen yine de linux kullandıgım laptopuma offline bir windows kurdum. Ona kurulum yaptım teşekkür ederim cevap için

Geri
Üst Alt