SATILIK 3QF 907 561D ACC Radar ve Braket

Araç
octavia
Genel Bilgiler
Acc radar ve braketi
Fiyat
3750
Merhaba arkadaslar, kendi aracım olan octavia icin temin ettiğim ancak abs'nin kodlamayı kabul etmemesi ve çinlilerden almıs oldugum sinyal kolunun arızalı gelmesi sebebiyle devam edemediğim projeden çıkan 3QF 907 561D ACC Radarım braketiyle birlikte satılıktır.

Alacak olan arkadasın elinde odis varsa kodlaması, bileşen koruması kaldırılması, swap kodlaması gibi konularda yardımcı olabilirim. Kendim bütün bu işlemleri radar üstünde gerçekleştirdim ancak ilerleme sağlayamadık.
1720336571649.png 1720336626082.png

1720336663450.png

Ayrıca braketi tampon demirine vidalayarak tampon demirini değişmeden kullanmak için custom bir ara metal yaptım. Eğer golf ile octavianın tampon demiri cıkıntıları aynıysa dileyene bu sekilde verebilirim. Ölçüleri fotoğrafta mevcut.

eF9UChVMP-DlyRGLi8TkkBUylxY-1920.jpg 1720336833453.png

Son düzenleme:

Uzman kisilerden yardim aldin mi ?

@İlker34 ile bir gorus bence cengelkoy de

cozer problemini aracina uygun radar ile belki degistirir kodlar

telefon no iletirmisin.

Uzman kisilerden yardim aldin mi ?

@İlker34 ile bir gorus bence cengelkoy de

cozer problemini aracina uygun radar ile belki degistirir kodlar
Abi ender ile denedik, abs pompası kodlamayı kabul etmiyor güncel parametre ile denedik ama yine değişmesi gerek dediler. Radar araç için uygunmuş makyajlı golfler için amblem arkası radarmış ama dışarda kullanılmasında sorun yok dediler. Abs pompasını değişmeyi düşündüm ama sonradan Çinli arkadaş sinyal kolunun anakartını eksik yolladı, iade istedik iade gelmedi. Soğudum açıkçası. Şerit takip suanlık yeterli dedim bıraktım.

Ayni radari ben golf 7 ye taktim çok iyi çalisiyor pacc’ye de uygun,iyi bir radar.Biz tampon demirine kaynak yaptirdik gayet güzel oldu

Ekli dosyalar

• IMG_0865.jpeg
    IMG_0865.jpeg
    229.8 KB · Görüntüleme: 59
Hayırlı satışlar. Radar bu şekilde kullanmaya uygun uygun değil ısıtıcısı yok . Üzerine kapak oturmaz. Bu logo arkasında kullanılan radarlardan. Octavia biraz zor bir araç. Elektrikli el freni olmadığı için biraz uğraştırıyor.

Geri
Üst Alt