Golf'üm ne kadar eder?

driven

Üye
İsim
Murat
Araç
der neue golf
Merhaba, aracım 2013 model 1.4 TSI BMT manuel Golf Comfortline. Opsiyon olarak alırken Dijon jant, basic bixenon ve LED stop ekletmistim. 10.800 km de fiyat ne yazmalıyım?

Detaylı araştırmadım ama 900 bin lira etmez bence. 1-2 yaşındaki Impression manueller 1 milyonken kimse 900'e 11 yaşında araba almaz. Ayrıca o Golf'lerde bluetooth bile yok. Golf 8 Impression, o dönemin Golf 7 Comfortine'ından daha dolu. (Impression'da LED far ve LED stoplar var.)

Ayrıca 11 yılda 11 bin km yapacaksanız keşke taksiye binseymişsiniz. Ben çok az kullanıyorum diyorum ve 8 aylık aracım 9 bin km oldu.

Ek: Araba satış sitesinde aracınız 780 bin lira çıkıyor. Genelde o fiyatın 20-40 bin lira altına alıcı buluyor. Yani hemen satsanız 750 bin liraya alıcı bulursunuz bence.

750 bine de yazık olur bu araca.
Fırsatçılar üşüşür anında...

850 bin tl civarı ilan açılıp denenebilir.
Gelen tekliflere ve aracı satma aciliyetinize göre değerlendirirsiniz.

Hayırlı satışlar şuan için para etmez zarar edersin zor araç satışları krediler yüksek yeni nesil araçların ikinci eli düşük...

2023 impression dod ikinci elde 900-1100 arası satışta...

Merhaba, aracım 2013 model 1.4 TSI BMT manuel Golf Comfortline. Opsiyon olarak alırken Dijon jant, basic bixenon ve LED stop ekletmistim. 10.800 km de fiyat ne yazmalıyım?

Geri
Üst Alt