Golf 7.5 Highline Tek J Far Çift J yapılabilir mi?

oguzhanbey69

Yeni Üye
İsim
Oğuzhan Coşkun
Araç
Golf 1.5 TSİ HİGHLİNE
Merhabalar Aracım 2019 1,5tsi highline tek J far , bunu nasıl çift j far yaparız orjinal şekilde...

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-07-11 at 09.57.21.jpeg
    WhatsApp Image 2024-07-11 at 09.57.21.jpeg
    230.9 KB · Görüntüleme: 38

Merhaba,
100bin civarı maaliyeti olacak bir işlem...
@İlker34 ile orjinal yapabilirsin...

Çokmuş ya. Ben de düşünüyorum aslında.

Orijinal çift J montajı tamamlandığında adaptif özelliği de aktif oluyordur muhtemelen.

Peki karşıdan gelen aracı perdeleme özelliği de var mı bu farların? Bir de kasko işlemi nasıl oluyor bilginiz var mı?

Keşke böyle dertlerim olsa 🥲🥲.

Çokmuş ya. Ben de düşünüyorum aslında.

Orijinal çift J montajı tamamlandığında adaptif özelliği de aktif oluyordur muhtemelen.

Peki karşıdan gelen aracı perdeleme özelliği de var mı bu farların? Bir de kasko işlemi nasıl oluyor bilginiz var mı?
Perdeleme özelliği için kamera olması gerekiyor. Montaj yaptırdıktan sonra kasko firmanıza ek bedel ödeyerek poliçeye ekstra ekipman diye ekletebiliyorsunuz. Ben zamanında donanımlarımı ekletirken fatura istemişlerdi bir defaya mahsus olmak üzere.

Perdeleme özelliği için kamera olması gerekiyor. Montaj yaptırdıktan sonra kasko firmanıza ek bedel ödeyerek poliçeye ekstra ekipman diye ekletebiliyorsunuz. Ben zamanında donanımlarımı ekletirken fatura istemişlerdi bir defaya mahsus olmak üzere.
Yani ikinci yıl ekletemiyor muyuz artık?

Hayır ilk sene sadece fatura isteniyor ondan sonraki yıllarda kaydı olduğu için fatura istenmiyor otomatik olarak poliçeye ekleniyor.

Profil imzamda bulunan her şey poliçeye eklendi.

Geri
Üst Alt