Golf 7’den Sonra Yeni Araç Tavsiyeleri

Golf 7’den Sonra Hangi Aracı Almalı

• Audi A3 Sportback (2021+)

Kullanılan: 23 53.5%
  • VW T-Roc Rline (2022+)

Kullanılan: 2 4.7%
  • VW Golf 8 Style (2022+)

Kullanılan: 8 18.6%
  • Octavia 1.5 Premium (2022+)

Kullanılan: 9 20.9%
  • Diğer (Sıfır araç vb öneriler-yorumda belirteceğim)

Kullanılan: 1 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    43

Legandary

Üye
İsim
Legandary
Araç
Golf
Golf 7 (2016) 1.2 tsi confort aracımdan sonra yeni bir araca geçmeyi düşünüyorum 1.600-1.700 civarı bir bütçe ile hangi aracı almak mantıklı sizce varsa sıfır veya diğer modellere dair tavsiyelerinizide duymak isterim.

Benim şahsi fikirlerim;
-Troc dış görünüm olarak tatmin edici geliyor anca malzeme kalitesi özellikle ses yalıtım ve yol tutuşu konusunda beni üzer mi tereddütlerim var
-Audi A3 cezbedici geliyor olarak ancak iç mekan ve bagaj aynı kalacak olması tereddüt yaratabiliyor, diğer yandan tahminen ses yalıtımı malzeme kalitesi en iyisi olabilir aralarında
-Golf 8 için çok sade tasarım ve farklı bir arabaya geçme düşüncesi nedeniyle çok sıcak değilim
-octavia aralarında yine sade bir model ancak caf cafsız bir aile arabası gibi iç mekan ve bagaj en büyük avantajı, ses yalıtım ve malzeme kalitesi troc’tan iyi midir bilgim yok

Audi ve Volkswagen arasında kalmışsınız. Cevabı basit aslında ama karar sizin tabi. Oktavianın büyüklüğüne "ihtiyacınız" varsa o ayrı mesele.

Aslında sorunun cevabı sizde. Nasıl bir kullanım var aile mi şahsi mi?
Eğer aile ile kulanım olacaksa bence Octavia 1.5 ilk sırada olmalı malzeme kalitesi, kullanım alanı olarak en mantıklısı o gibi

eğer şahsi kulanım ve ya 2 kişilik çekirdek bir aile ile kullanım olacak ise Audi A3 Sportback olmalı bence.
Hem premium hem de isteklere cevap verebilecek bir araç

T-Roc bana çok arada kalmış bir araba geliyor o yüzden pek sevmiyorum.

Golf8 bende büyük hayal kırıklığıdır. bu sıralamada sona koyarım golfu

şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Cok secenekli anketler zor is

Kafanız epey karisik gibi

Seçenekleri once sizin en fazla 3 indirmeniz lazım

c5 aircross 1.6 puretech 180 beygir shine bold paket

Cok secenekli anketler zor is

Kafanız epey karisik gibi

Seçenekleri once sizin en fazla 3 indirmeniz lazım
Aynen 3 hatchback araç arasında kalsak daha kolay olurdu.
Ama bir suv, bir sedan, iki hatchback olunca zor seçim.

Ben ankete katılmadım, 4 aracı da canlı canlı görmediğim için pek bilgim yok, yanlış yönlendirme yapmayayım şimdi.

Vaktiniz varsa bayilere gidip incelemek lazım.
Beğendiğiniz beğenmediğiniz yerlerin fotoğrafını çekip daha sonra kıyaslamak, hatta tekrar gidip tekrar gözden geçirmek mümkünse daha iyi olur.
Keyifli bir süreç olur hem.

Aile kullanımı içinse otavia derim ama farklı markalara da bakmakta fayda var diye düşünüyorum.

2 kişilik çekirdek aile hocam, büyük hacim şart değil. Aslında t-roc malzeme kalitesi ve yalıtım konusunda üzmeyecek olsa suv deneyimi yaşamak isteyebilirdim. Suv olarak seat ateca var birde bu fiyatlara dolu olan ama seat markasının geleceği belirsiz olduğu için risk barındırıyor gibi.

Geri
Üst Alt