Ön camda oluşan anlamsız leke (ÇÖZÜLDÜ)

eeurytos

Yeni Üye
İsim
Ömer Faruk Kırçiçek
Araç
Golf 7
Merhabalar aracımı kapalı otoparka bıraktım 2-3 saat durdu sonra çıktım eve geldim sabah kalktığımda camda bi leke vardı ne yaptıysam çıkmıyor camın içinde birşey var gibi
ne içerden ne dışardan çünkü leke fotoğraf iletiyorum.
WhatsApp Image 2024-07-13 at 13.05.42.jpeg

Çözüm
şimdi bimden kireç sökücü aldım sert bi şekilde bastırarak çıkarttım allah razı olsun camı değişecektik valla :D yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler
Benzer bir durum benimde başıma gelmişti , tahminim kapalı otoparkta tavandan havalandırma bacası suyu ve ya kimyasal bir şey damlamıştı. Baya uğraştım çıkarmak için , renksiz boya gibi bir şey , ama çıkıyor.

Upvote 0
Benzer bir durum benimde başıma gelmişti , tahminim kapalı otoparkta tavandan havalandırma bacası suyu ve ya kimyasal bir şey damlamıştı. Baya uğraştım çıkarmak için , renksiz boya gibi bir şey , ama çıkıyor.
Selamlar siz nasıl çıkardınız acaba bendeki sanki leke değil camın içinde gibi anlamadım ama otoparkta bişey damladığı kesin

Upvote 0
Selamlar siz nasıl çıkardınız acaba bendeki sanki leke değil camın içinde gibi anlamadım ama otoparkta bişey damladığı kesin
Ben o anda müdahale ettim , yani üzerinden en fazla 1 saat geçmiştir. Deddiğiniz gibi sanki camın içine işlemiş gibiydi. Kolonya ile iyice ovalayıp çıkardım, baya zor çıktı.

Upvote 0
şimdi bimden kireç sökücü aldım sert bi şekilde bastırarak çıkarttım allah razı olsun camı değişecektik valla :D yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

Upvote 2
Çözüm

Geri
Üst Alt