Geri Vites Selektör Kodlaması

Hocam vagcom aldım 10 güne elimde olur bana kodlama konusunda text halinde yardımcı olabilir misin istediğimde açıp kapatabileyim öğreneyim o kısmı
Benim ihtiyacım yok ama. Nette her şeyi yazmışlar. Alet olsa bende yaparım.

Sis olmadığında sis farı yakmak yasakken arka sis farı açanlar bitti de simdi bu basladı.
Tabi güya yasak, uygulama olmayınca sonuç bu.

gece sürüşlerinde sis farı arkadaki aracın gözünü alıyor. Başıma geldiğinde gözümü kısarak sürmek zorunda kalıyorum. Bu dahi trafik güvenliğini tehlikeye atarken, her frene bastığınızda parlak beyaz ışığı arkaya vermek gerçekten bu arkadasları mutlu mu ediyor anlamıyorum.
Değmez arkadaşlar, yapmayalım.

Ekli dosyalar

• IMG_3214.jpeg
    IMG_3214.jpeg
    54.4 KB · Görüntüleme: 23
Sis olmadığında sis farı yakmak yasakken arka sis farı açanlar bitti de simdi bu basladı.
Tabi güya yasak, uygulama olmayınca sonuç bu.

gece sürüşlerinde sis farı arkadaki aracın gözünü alıyor. Başıma geldiğinde gözümü kısarak sürmek zorunda kalıyorum. Bu dahi trafik güvenliğini tehlikeye atarken, her frene bastığınızda parlak beyaz ışığı arkaya vermek gerçekten bu arkadasları mutlu mu ediyor anlamıyorum.
Değmez arkadaşlar, yapmayalım.
Hocam bir yanlış anlaşılma oldu sanırım sürekli açık kalma yada göz alma gibi bir durum söz konusu değil sadece sellektör yaptığında arkada minik yanıp sönecek o da sırf arkadan ısrarla uzun’la gelenler için aktif kullanacağımı düşünmüyorum bu işlere merak saldım sadece denemek istiyorum

geçen gün trafikte denk geldim, bu videodaki gibi her frene basıldığında aktif oluyordu. Sizin istediğiniz her frende aktif olmayacak bir şey o halde. Sürekli selektör yapanlara tek seferlik belki manalı olabilir 😁 ben de onlara uyuz oluyorum. Sıkıntı yok, sevgiler.

Geri
Üst Alt