Golf 7 ayna sinyalleri hakkında yardım

İsim
Fatih
Araç
Golf 7
Öncelikle selamunaleyküm golf 7 2016 model 1.2tsi midlineplus aracım var. Belki bağzılarımıza boş gelebilir ama yapmak istedim. Aracımda j led far takılı ve Amerikan park kodlaması var. Teypten gündüz farlarını açınca Amerikan park yanacak şekilde kodlamıştım. Aynalara da Amerikan olması için Farlardan kablo çekerek kapıdaki beyine kadar geldim beyindeki ayna sinyalinin sarı kablosunu kestim ve farlardan geleni ayna sinyaline giden tarafa bağladım. beyinden Çıkan şarj kablo haliyle boşta kaldı. Çalıştı istediğim gibi o yandan sorun yok. Beyinden çıkan kablonun ucu boşta kaldığı için aracım sağ sol yan sinyalleri kontrol edin diye arıza verdi bu arızayı kodlama ile veya farklı yolla çözebilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

Direnç attığınız için kablolarda ısınma olabilir ve tat bu yüzden tesisat yanabilir. Vcds ile kapı modüllerine bağlanıp ayna sinyallerini deaktif yaparsanız arıza vermeyecektir

Upvote 0
Direnç attığınız için kablolarda ısınma olabilir ve tat bu yüzden tesisat yanabilir. Vcds ile kapı modüllerine bağlanıp ayna sinyallerini deaktif yaparsanız arıza vermeyecektir
Kanalları bilmediğimden yapamadım bende kodlama taraftarıyım. yardımcı olabilirseniz kanalları yazarsanız yapmayı çok isterim

Upvote 0
Upvote 0

Geri
Üst Alt