Golf 7 stop kodlama

Boeing738

Üye
İsim
Boeing737
Araç
Golf 7
Arkadaşlar selamlar, golf 7 aracıma sonradan 7.5 led stop takıldı. Fakat araçta bazen frene basıldığında 2 farklı türde LED’ler yanıyor.
takıldıktan sonra kodlaması yapıldı. Hatta kodlama yapmadan önce takılı kalıyordu ama şuan takılı kalmayıp bi farklı bi farklı yanıyor. Ters kodlama da mevcut aynı zamanda. Neden böyle yapar? Nasıl düzeltiriz?
IMG_9168.pngIMG_9169.png

Merhaba;

Nerde kodlama yaptırdınız

bende taktırdım kodlayan bulamadım led,ler kesik kesik yanıyor

Merhaba;

Nerde kodlama yaptırdınız

bende taktırdım kodlayan bulamadım led,ler kesik kesik yanıyor
Bursa’da dönüşüm yaptırdığım yerde bi kodlamacı vardı ona yaptırdım ama ismini falan unuttum hocam kodlamacının

Geri git böyle böyle oldu de düzeltsin adı mert bursada yapan o insta rencombursa
Hocam sadece kollayamayı yapan o değildir sanırım bursada. Zaten ben dönüşüm işi için istanbuldan gitmiştim tuningçiye. Sonra bunun kodlanması gerektiğini söylediler seyyar bir arkadaş geldi elinde pc’ yle ücretini alıp kodlamayı yaptı. İstanbulda düzeltilebileceğim yer varsa iyi olur

Arkadaşlar selamlar, golf 7 aracıma sonradan 7.5 led stop takıldı. Fakat araçta bazen frene basıldığında 2 farklı türde LED’ler yanıyor.
takıldıktan sonra kodlaması yapıldı. Hatta kodlama yapmadan önce takılı kalıyordu ama şuan takılı kalmayıp bi farklı bi farklı yanıyor. Ters kodlama da mevcut aynı zamanda. Neden böyle yapar? Nasıl düzeltiriz?
Ekli dosyayı görüntüle 77213Ekli dosyayı görüntüle 77214
Merhaba,
Bende kodlamalar var ama kodlayabilirseniz verebilirim.

Ekli dosyalar

• IMG_0153.jpeg
    IMG_0153.jpeg
    423 KB · Görüntüleme: 20
Hocam sadece kollayamayı yapan o değildir sanırım bursada. Zaten ben dönüşüm işi için istanbuldan gitmiştim tuningçiye. Sonra bunun kodlanması gerektiğini söylediler seyyar bir arkadaş geldi elinde pc’ yle ücretini alıp kodlamayı yaptı. İstanbulda düzeltilebileceğim yer varsa iyi olur
Dönüşüm yaptırdığın yerde çalıştım bende hktuning seyyar gezen kişi rencombursa mert ismi numarası var özelden atarım veya instaya rencombursa yaz çıkar. Bursada Tuning işiyle uğraşan her yere o gidip kodlama yapar

kodlama ile stopların parlaklığı kısılıp düzelme ihtimali var ancak stopların içerisindeki devre kartının arızalı olma ihtimalide var. siz kodlama yaptırarak parlaklığı kısın deneyin. olmazsa kesinlikle devre kartı arızalı. tecrübe ile sabit

Geri
Üst Alt