Golf 8.5 1.5 TSI 116 HP Chiptuning

1.5 150 hpye göre mekanik olarak farklı bir motor söz konusu, amacı yakıt tasarrufu..
Pek acele etmemek lazım, hele bu cihazı hiç önermem. Yapılacaksa yazılım yapılır o da garanti bittikten sonra daha iyi olur. O eski golflerden eser yok şimdi..

1.5 150 hpye göre mekanik olarak farklı bir motor söz konusu, amacı yakıt tasarrufu..
Pek acele etmemek lazım, hele bu cihazı hiç önermem. Yapılacaksa yazılım yapılır o da garanti bittikten sonra daha iyi olur. O eski golflerden eser yok şimdi..
Motorda ne gibi farklılıklar var hocam teknik olarak ?

Motorda ne gibi farklılıklar var hocam teknik olarak ?
Tamamen farklıymış, ben de sadece yazılımsal vb düşündüm fakat piston vb farklıymış. Tasarruf amaçlı bir blokmuş, pek yazılımlık değil bence biraz beklemek iyi olur. Detaylı bilgi veren olursa ben de memnun olurum.. Bence epey önemli bir konu

Ben aracı alırken yetkili serviste ki kişi birebir aynı motor demişti. Sadece yazılım olarak beygir ve tork kısık diye bilgi verdi.

Bu yabancı site motor model ve kodunu ayni yazmış. Silindir çapı ve vuruşu da aynı gözüküyor. Ama yetkili servisten kesin bilgi isteyeceğim. İspatlı

Tamamen farklıymış, ben de sadece yazılımsal vb düşündüm fakat piston vb farklıymış. Tasarruf amaçlı bir blokmuş, pek yazılımlık değil bence biraz beklemek iyi olur. Detaylı bilgi veren olursa ben de memnun olurum.. Bence epey önemli bir konu
Tasarruf amaçlı olduğu kesin :)

Ekli dosyalar

• c7af822a-3035-40f9-9306-4a8985e8bf9c.jpeg
    c7af822a-3035-40f9-9306-4a8985e8bf9c.jpeg
    84.2 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Üst Alt