Golf 7 U Led Bi-Xenon & 6.5 Inc Multimedya

mustafab

Üye
İsim
Mustafa
Araç
Golf VII
Herkese Merhabalar,

Araç hakkında kafama takılan bir husus vardı, onunla ilgili açtığım konuda artık kafamda soru işareti kalmadı bu konuda cevap veren herkese teşekkürler.

Şimdi kafamda soru işareti kalmadığına göre, aracımda eksik gördüğüm 2 konu hakkında retrofit işlemlerine başlayabiliriz :)

Golf 7 Highline aracıma aşağıdaki revizyonları uygulamak istiyorum;

Aracımın mevcutunda, 5.8 inç multimedya var, ben bu multimedyayı 6,5 inç olarak revize etmek istiyorum. (Araç üzerindeki multimedyanın görselini ekliyorum.)

Logo'da gizli geri görüş kamerası mevcut, sanırım multimedya için bu bilgiyi paylaşmam gerekiyor.

Ve bunun yanı sıra, diğer eksiğimiz olan U Led Bi-Xenon far ihtiyacımız var.

Taiwan malı ürünler görsel olarak pek fazla hitab etmiyor ve biraz orijinal takıntısı olan biriyim, o sebeple çift u planım yok.

Ankara içerisinde, ilgili ürünleri tedarik ve montajını yaptırabileceğim nokta var mı, var ise deneyimleriniz ile aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Herkese şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-09-03 at 22.59.24.jpeg
    WhatsApp Image 2024-09-03 at 22.59.24.jpeg
    65.8 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Merhaba,
Sadece ekranı mı değiştireceksiniz? Forumda ürünleri satan arkadaşlar var geri dönüş yapacaklardır.

Merhaba,
Sadece ekranı mı değiştireceksiniz? Forumda ürünleri satan arkadaşlar var geri dönüş yapacaklardır.
Merhabalar,

Navigasyon ve car play özellikleri de olsun istiyorum, o sebeple sanıyorum komple değiştirmek gerekiyor.
Bilgili arkadaşlar aydınlatabilirse çok sevinirim.

Cesit cesit cihaz var hocam butce nedir

İstediğiniz özellikler için ünitenin ekranın ve seçeceğiniz ekrana göre çerçevenin de değişmesi gerekebilir (6.5” ekran için çerçevenin değişmesine gerek yok, 8” veya 9.2” ekran için çerçevenin de değişmesi gerek) arqcınızın donanımına bağlı olarak kablo tesisatı aracınız Highline değilse torpido içi de gerekli. Ayrıca carplay için uyumlu USB gerekli. @Oktay_b8_gte @HONEY

Cesit cesit cihaz var hocam butce nedir
Yani bunun için ayırmış olduğum bir bütçe yok, diğer retrofitler ile birlikte bütün bir maliyet çıkartacağım.
Ama, golf için üretilmiş olan 6.5 inc tercihim.

İstediğiniz özellikler için ünitenin ekranın ve seçeceğiniz ekrana göre çerçevenin de değişmesi gerekebilir (6.5” ekran için çerçevenin değişmesine gerek yok, 8” veya 9.2” ekran için çerçevenin de değişmesi gerek) arqcınızın donanımına bağlı olarak kablo tesisatı aracınız Highline değilse torpido içi de gerekli. Ayrıca carplay için uyumlu USB gerekli. @Oktay_b8_gte @HONEY
Araç highline hocam

Yani bunun için ayırmış olduğum bir bütçe yok, diğer retrofitler ile birlikte bütün bir maliyet çıkartacağım.
Ama, golf için üretilmiş olan 6.5 inc tercihim.

Ekran 1.500 tl

Unite 840c cevirme degil 15.000

Unite 824 cevirme degil 13.000

Skoda. Cevirme unite 13.000

Usb port 2.000

Ekran 1.500 tl

Unite 840c cevirme degil 15.000

Unite 824 cevirme degil 13.000

Skoda. Cevirme unite 13.000

Usb port 2.000
Hocam vermiş olduğun bilgi için çok teşekkür ederim, ancak senin kadar hakim olmadığım için kodlardan anlayamıyorum malesef :)

Benim aracımın üzerinde olan multimedyanın aynısının 6.5 inc olanı hangisi oluyor peki :)

Ekrana takılmayın, asıl işi yapan ünite, özellikler üniteye bağlı yani

Hocam vermiş olduğun bilgi için çok teşekkür ederim, ancak senin kadar hakim olmadığım için kodlardan anlayamıyorum malesef :)

Benim aracımın üzerinde olan multimedyanın aynısının 6.5 inc olanı hangisi oluyor peki :)

Listede yazdigim hepsi 6.5 “ ve 8” destekler

840c olan most cikisli hayalet varsa radyo logosu renkli gelir cok onemli bir ozellik degil :)

Hocam senın araca uygun bütün setlerden var senın istediğin 6,5 ekranlı örnek bu unıte aynı zaman da 8 ınch ekranlara çalışır
Delpi Mib2 STD
3Q0 035 846
Ekran 3Q0919605D
Carpley , gerıgorus desteler unıte navıgasyonludur nokta hata yoktur
Bütün özellikler açılmıştır.
Tak calıstır seklınde hazır
En son harıta yuklenmıstır CD kartta kart dahil
Bende Ankara da yım Ankara da Necati usta var onda montaj işlemlerini yaptırabılırsın Ankara da tek bence

Ekli dosyalar

• IMG_1054.jpeg
    IMG_1054.jpeg
    185.5 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_1053.jpeg
    IMG_1053.jpeg
    216.7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_1055.jpeg
    IMG_1055.jpeg
    211 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_1052.jpeg
    IMG_1052.jpeg
    173.5 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_1051.jpeg
    IMG_1051.jpeg
    217.9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_1058.jpeg
    IMG_1058.jpeg
    170.3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_1057.jpeg
    IMG_1057.jpeg
    181.9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1060.jpeg
    IMG_1060.jpeg
    163.5 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Hocam senın araca uygun bütün setlerden var senın istediğin 6,5 ekranlı örnek bu unıte aynı zaman da 8 ınch ekranlara çalışır
Delpi Mib2 STD
3Q0 035 846
Ekran 3Q0919605D
Carpley , gerıgorus desteler unıte navıgasyonludur nokta hata yoktur
Bütün özellikler açılmıştır.
Tak calıstır seklınde hazır
En son harıta yuklenmıstır CD kartta kart dahil
Bende Ankara da yım Ankara da Necati usta var onda montaj işlemlerini yaptırabılırsın Ankara da tek bence
Oktay hocam ürünler ile ilgili özelden görüşebiliriz dilerseniz :)
Çok teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt