SATILIK Şu piyasada araç satmak... Pilottan satılık

Boeing738

Üye
İsim
Boeing737
Araç
Golf 7
Arkadaşlar herkese selamlar. Golf 7 aracımı satmayı düşünüyorum, ilana koydum fakat yazanlar hep takas için yazıyorlar. Piyasa şu an takastan mı dönüyor anlam veremedim ya da bana hep takas teklifleri geliyor. Satıp F30 kasa BMW' ye geçmeyi düşünüyorum. Belki araç arayan arkadaşlarımız vardır diye bu forumdan da ufak bir başlık açmak istedim.
Buradan sarı site ilanı paylaşmam doğru mu bilmiyorum o sebeple detayları aşağıya ekliyorum.

Aracım Golf 7 olup, içerden ve dışardan 7.5 R dünüşümlü, aldığım galeri ilk sahibinden ve full servis bakımlı olduğunu belirtmişti yani ben 2. sahibiyim. Ben de altıktan sonra bütün bakımlarını Doğuş Oto' da eko seri olmayan, orijinal parçalar ile yaptırdım. Sırf dönüşüm için İstanbul' dan Bursa' ya gidip, çizilmesin diye tozluyken camını dahi açmadığım özenle kullandığım araçtır kendisi. Meslek alışkanlığı ve belki de ilan başlığı Pilottan temiz diyebilirim:)

R dönüşümü bilmeyen arkadaşlarımız için (aracı alana kadar ben de bilmiyordum bu arada) : Çift J led far, ön tampon, panjur, arka tampon, stop, body kit, R logolar. Değişiyor dönüşümle birlikte. Orijinal parçaları duruyor onları da vereceğim.
Harici ekstra olarak LogoKamera, RCD330 CarPlay' li teyp, spoiler, siyah ayna kapakları, Akrapoviç egzoz başlıkları, gibi artıları var.
17 inç Bridgestone Turanza T005 lastiklerini 2 ay önce taktım. 17 inç Mallory jantlar ile birlikte.

Övüp övüp bitiremediğim donanımsal özelliklerini geçersem eğer teknik bilgileri şu şekilde;
2014 Model 2015 trafiğe çıkışlı. 1.2 TSI Manuel Midline Plus 103000 KM' de. 17+14 bin tamer var bunların biri park halinde çarpılma olarak çıkıyor. 2 Değişen (bagaj, ön sol çamurluk) 3 boya (arka çamurluklar, kaput)Şöför kapısı lokal boya.

Fotoğrafları ekliyorum ve aynı zamanda piyasaya tam hakim olamadığımdan bu piyasada araç ne eder fikir önerilerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• tempImagedmQtbl.png
    tempImagedmQtbl.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_1071.JPG
    IMG_1071.JPG
    124.1 KB · Görüntüleme: 50
  • tempImageIbijOC.png
    tempImageIbijOC.png
    2 MB · Görüntüleme: 55
  • IMG_6900.jpg
    IMG_6900.jpg