Bluetooth destekli çıkma teyp alsam direk çalışır mı ?

latif53

Yeni Üye
İsim
Burhan
Araç
Golf 7
Merhabalar, Golf 7 Comfortlıne aracıma orjinal teybin aynısının bluetooth desteklisini almak istiyorum. Almak istediğim teyp 2015 sonrası üretilen modellerde varmış, bluetooth desteği var artı olarak. Amacım kablo olmadan bluetooth ile kaliteli müzik dinlemek bu yüzden orjinal olsun istiyorum. Montajını kendim yapacağım, kod vs. ister mi veya bir ayar gerekir mi ? Yoksa direk çalışır mı ?

Ekli dosyalar

• IMG_4600.jpeg
    IMG_4600.jpeg
    82.6 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_4602.jpeg
    IMG_4602.jpeg
    80.1 KB · Görüntüleme: 12

Direkt ünite olduğundan sıkıntı çıkarmaz diye biliyorum. Ekranda media tuşu varsa rahatlıkla çalışır. @Oktay_b8_gte hocam bu konularda daha bilgili, bir de ona danışın.

Evet media tuşu var onunda görselini ekledim.
Direkt yazılım içine düşüyor zaten üniteden. Sadece highlineda bulunan MUTE ve SETUP özellikleri ekranda tuş olarak olmadığı için kullanılamayabilir. Ancak media bölümünden Bluetooth diye çıkar.

Hocam onu alacagina guzel bir carpleyli unite alsan daha saglikli olmazmi?
Istersen bende cihazlar var
Waatsaap Dan yazarsan
0539 258 50 14

• Beğen
Tepkiler: RKR
Merhabalar, Golf 7 Comfortlıne aracıma orjinal teybin aynısının bluetooth desteklisini almak istiyorum. Almak istediğim teyp 2015 sonrası üretilen modellerde varmış, bluetooth desteği var artı olarak. Amacım kablo olmadan bluetooth ile kaliteli müzik dinlemek bu yüzden orjinal olsun istiyorum. Montajını kendim yapacağım, kod vs. ister mi veya bir ayar gerekir mi ? Yoksa direk çalışır mı ?
Online kodlama işin içine girer, bu cihazın Bluetoothlusunu alsanız bile şasenizde bluetooth kayıtlı olmadığı için kullanamazsınız. Giriş seviyesi crackli mib2 set alırsanız kullanırsınız

Hocam onu alacagina guzel bir carpleyli unite alsan daha saglikli olmazmi?
Istersen bende cihazlar var
Waatsaap Dan yazarsan
0539 258 50 14
Aracı yeni aldım belki biraz daha vakit geçtikten sonra düşünebilirim, şimdilik düşük maliyetle müzik işini hallettsem yeterli benim için. Düşünürsem yazarım size teşekkür ederim.

Online kodlama işin içine girer, bu cihazın Bluetoothlusunu alsanız bile şasenizde bluetooth kayıtlı olmadığı için kullanamazsınız. Giriş seviyesi crackli mib2 set alırsanız kullanırsınız
Kafam karıştı iyice olur diyen var olmaz diyende var. Sizin dediğinize göre hiçbir şekilde kullanamam bu cihazı öyle mi ? Ben montaj sonrası direk kullanırım diye düşünmüştüm.

Hocam o cihazi alarak bosa masraf yapmayin
Takili olan cihazinizi kullanin imkan oldugu zaman bir mib2 yada harman 5NA alin
Derim tabiki karar sizin

Hocam o cihazi alarak bosa masraf yapmayin
Takili olan cihazinizi kullanin imkan oldugu zaman bir mib2 yada harman 5NA alin
Derim tabiki karar sizin
1750 TL’ye buldum bu yüzden almak istedim. Sizin bilginiz var mı bu konuda ? Taksam çalışır mı direkt ?
Bahsettiğiniz cihazlar 20bin üstünde bildiğim kadarı ile birde torpido uyumlu değil galiba hıghlıne olmadığı için kötü bir görüntü olur diye düşündüm birkaç yerde görmüştüm. Güzel cihazlar lakin bütçeyi zorlayamıyorum :(

Kodlama gerekebilir onuda kucuk miktarlara yapan arkadaslar var
Cihaz degsimi de tabiki unite torpidoya takiliyor ya torpido degisimi yada torpido da kesin islemi yapiliyor sorun olmuyor onemli olan yapan kisi en az 10 araca takildi gordum herhangi bir sorun olmadi
Yalniz cihaz harici tesisat ve cerceve de lagzim bunlar cihaz harici 3500 civari montaj islemi torpido kesimi dahil 2500 felan saglam duzgun bir unite ekran da en az dediginiz gibi 8inch ekranli en az 20bin kisaca size en az 26/27 ye mal olur
Tabiki Birde navigasyonlu unite olursa bu miktar 32binleri bulur

Yada rcd330 alip takacam o da 9/12bin arasi bulursun

Bluetooth yapılıyor o teyplere yanlız daha az masraflı nolur

Geri
Üst Alt