Anlayamadığım yerden gelen ses

Devineta

Üye
İsim
Mert
Araç
Golf 7.5
Merhaba 7-8 gündür aracımda bir ses var motordan gelmiyor gibi ama anlayamadım 100 ile gidip gazı kesince 70-80de gelmeye başlıyor.
Aracım 2017 golf 7 110binde dsg bilen/yaşayan birileri varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
(Tam periyodik bakım yaptıracağım zamana denk geldi yarın alt takıma vs. baktıracağım öncesinde sizlere danışmak istedim)
Ekteki videodaki sesin daha az geldiğini düşünün buna benzer bir ses;

Merhaba. Benzer ses yerine kendi aracınızın sesini eklerseniz daha iyi olur.

Upvote 0
Jantlarinizda önemli bir egiklik var mi bakin. Tekerleriniz yandan balon yapmış mı kontrol edin. Yoksa teker poryalarina baktırın. O da değilse şanziman yada diferansiyel olabilir. Ses bunları tarif ediyor gibi geldi.

Upvote 0
Hocam porya'dan olabilir. Leon aracımda benzer bir durum yaşamıştım. Aracı lifte kaldırıp tekerleri hızlıca döndürünce ortaya çıkar.

Upvote 0
Merhaba 7-8 gündür aracımda bir ses var motordan gelmiyor gibi ama anlayamadım 100 ile gidip gazı kesince 70-80de gelmeye başlıyor.
Aracım 2017 golf 7 110binde dsg bilen/yaşayan birileri varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
(Tam periyodik bakım yaptıracağım zamana denk geldi yarın alt takıma vs. baktıracağım öncesinde sizlere danışmak istedim)
Ekteki videodaki sesin daha az geldiğini düşünün buna benzer bir ses;
vites boştayken eğer bu ses çıkıyorsa poryalara baktırın büyük ihtimal ondandır.

Upvote 0

Geri
Üst Alt