Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

36yaş+ehliyet14yıl+2012 golf6 kazasız+%60hasarsızlık+izmir+ilk araç değil(6.değiştirdigim araç)+09/05/24=7600 zorunlu trafik sigortası en ucuzu (anadolu sigorta)
soru1= siz sendikalı mısınız?
soru2= hocam nedir bunun sırrı ? :)

fiyatlar çok uçuk golf 7 1.2 tsi 6. basamak
o kadar fiyat aldim 8 9 bin civarı hep iyi sigorta 6942 tl fiyat verdi bende ordan yaptırdım 1m imm +750 lira tek çekim

ayrıca taksitte kalkmış ne saçmalık dedim kendi kendime sanki çok ucuz gibi taksit yok en paradan böldürecem artik sansima sigorta ödemesini bölüyorlarmis

Keçili site ayaküstü öpüyordu beni.

Trafik sigortası 6 - 7 bin fiyatlar çıkardı ve sadece 3 şirket vardı. 6 bin e türkiye sigorta olanı yapmak istediğimde kredi kartı bilgilerimi türkiye sigortaya kaydetmeyi zorunlu tutmuşlar, yaptırmadım.

Edevletten bir kontrol edeyim dedim
sbm sisteminden teklif aldım ki
sompo sigorta 4850 tl

20240516_114050.jpg

Girdim sompo sigorta web sitesinden peşin fiyatına 3 taksit yaptım.

Screenshot_20240516_112812_Opera.jpg

@GolfTutkulu

Madem insan canı denen kavramı
Kapitalize ediyorlar (sakatlanma, ölüm , tedavi)

Benim 600 liraya 10 milyon imm (neova) bedava .

Yada trafik sigortası full kerizleme

Trafik sigortasının maddi teminatı zaten tümüyle fiyasko (200 / 400)

@GolfTutkulu

Madem insan canı denen kavramı
Kapitalize ediyorlar (sakatlanma, ölüm , tedavi)

Benim 600 liraya 10 milyon imm (neova) bedava .

Yada trafik sigortası full kerizleme

Trafik sigortasının maddi teminatı zaten tümüyle fiyasko (200 / 400)
Hem zorunlu hem işe yaramaz.

Geçen sene anayolda nadir yanan bir kırmızı ışık (yaya basınca yanan türlerden) denk geldi, yavaşladım duruyorum arkadan bir şahin paldır küldür geliyor, biraz kenara yakın durdum gayri ihtiyarı. Sonrası kazık fren lastik sesi, yetmedi çarpacak bana, baktı yanımda broadway var ona kırdı direksiyonu kayarak orta iki kapısını broadway in arkasına denk getirdi. Bomba gibi bir ses. Broadwayin arka bagaj vs biraz yamuldu, şahinin iki kapı ezildi.

Bana dümdüz kayarak çarpsa benim arka bagaj tampon stoplar belki çamurluk falan derken hasar tutarı 200 bini rahat aşardı. Trafik sigortası o zaman daha az karşılıyordu. Mantıklı seçimi -can havliyle- saniyesinde karar vermiş oldu adam.

Geri
Üst Alt