Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Teşekkürler. Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin.
Team Aksoy İzmir
Ppf kaplama: Ön kaput, ön çamurluklar, ön tampon, farlar, ön dodikler, arka tampon, yan piano black direkler, hayalet ekran, multimedya, kapı içi parlak trimler

Ön yan camlar film
Selamlar, hayırlı olsun. Ppf tercihinizi neden tamponlardan yana kullandınız acaba? Özel bir sebebi var mıdır? Ön arka tampon yerine kapı/ tavan benim tercihim olurdu mesela.

Selamlar, hayırlı olsun. Ppf tercihinizi neden tamponlardan yana kullandınız acaba? Özel bir sebebi var mıdır? Ön arka tampon yerine kapı/ tavan benim tercihim olurdu mesela.
Teşekkürler.
Tamponlar en çok çizilmeye, sürtünmeye maruz kalan yerler. Kaput ve ön camurluklarda taş sıçramasına maruz kalan yerler. Kapılar genelde darbeye maruz kalıyor ve ppf in fazla bir koruyuculugu olmuyor. Belki ileride kapıları ve arka camurluklara seramik yaptırırım. Ha, çok para istemeseler di komple ppf kaplatırdım.

Teşekkürler.
Tamponlar en çok çizilmeye, sürtünmeye maruz kalan yerler. Kaput ve ön camurluklarda taş sıçramasına maruz kalan yerler. Kapılar genelde darbeye maruz kalıyor ve ppf in fazla bir koruyuculugu olmuyor. Belki ileride kapıları ve arka camurluklara seramik yaptırırım. Ha, çok para istemeseler di komple ppf kaplatırdım.
Ppf için hangi markayı kullandınız ve komple ppf fiyatı neydi öğrenebilir miyim?

Teşekkürler.
Anladım, açıklama için teşekkürler. Güzel günlerle kullanın

Ppf için hangi markayı kullandınız ve komple ppf fiyatı neydi öğrenebilir miyim?
3m
50-60bin civarı bi rakam söylemişlerdi.
Kullanılan ppf markasından çok işçilik daha önemli. En bilindik ve pahalı markayı kullan, işçilik iyi değilse bi anlamı olmuyor.

yeni superb fiyatlarını nasıl yorumluyorsunuz ?
Superb Prestige listesi 2.450 gözüküyor. (150 fazlası var diyelim)

Passat elegance sw ye 2600 istiyolar
(400 fazlası var)

Tiguan elegance masada 2340 ...bunada olursa ?? 2.200 dip fiyat ederi belirtmistik zaten (bekliyoruz)

Diyarbakır, urfa, mardin aşiret üyesi olsam prestige superb icin helalinden 2300 verir gecerdim.

Yinede Bunlar halay başında zevkten mendil sallanacak fiyatlar degil tabi.

Tiguan life icin
En dip 1980 idi

1883 teklif alan olmuş (4 araç icin şirkete alan biri)

Elegance tiguan icin en dip 2340 idi.

2200 görülürse direk tetiği çekmek lazım. (Olursa tabi)

Daha aşagısı olmayacaktır.

Bugün bayiide Tiguan Life ve Elegance paketleri inceledim. Daha önce Tiguan kullanmamış Golf 7,5 Highline sahibi biri olarak açıkçası beni aşırı cezbetmedi. Life’ın gerçekten yüzüne bakılacak hali yok, Elegance fiyatı bütçesine uyana iyi bir seçenek. Muhtemelen R Line’ı yakından görseydim “bu alınırmış” derdim. Hoşuma giden yanları İQ far ve stopları, bir de koltukları oldu. Tabii ki ayrıca kalite hissiyatı. Liste fiyatlarının altına inmediler.

Buradan sonra Nissan bayiine uğradım. Qashqai e-power platinium premium (full) pakedi kampanyayla 2050’ye indirmişler. Arabayla gezmeyi sevdiğimiz için yakıt tasarrufu açısından E-power teknolojisi cezbetmiyor değil. Tek depoyla min 1000 km menzil sunuyormuş. Nissan hakkında çok bilgiye sahip değilim ama fiyat performans olarak iyi bir seçenek gibi duruyor. Kullanan veya deneyimi olan varsa fikirlerini alabilirim.

Mini nin elektrikli modellerinde ciddi indirimler vardı, 2400 liste fiyatından 2000 1900 inmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

Bugün bayiide Tiguan Life ve Elegance paketleri inceledim. Daha önce Tiguan kullanmamış Golf 7,5 Highline sahibi biri olarak açıkçası beni aşırı cezbetmedi. Life’ın gerçekten yüzüne bakılacak hali yok, Elegance fiyatı bütçesine uyana iyi bir seçenek. Muhtemelen R Line’ı yakından görseydim “bu alınırmış” derdim. Hoşuma giden yanları İQ far ve stopları, bir de koltukları oldu. Tabii ki ayrıca kalite hissiyatı. Liste fiyatlarının altına inmediler.

Buradan sonra Nissan bayiine uğradım. Qashqai e-power platinium premium (full) pakedi kampanyayla 2050’ye indirmişler. Arabayla gezmeyi sevdiğimiz için yakıt tasarrufu açısından E-power teknolojisi cezbetmiyor değil. Tek depoyla min 1000 km menzil sunuyormuş. Nissan hakkında çok bilgiye sahip değilim ama fiyat performans olarak iyi bir seçenek gibi duruyor. Kullanan veya deneyimi olan varsa fikirlerini alabilirim.
3 ay önce test sürüşüne çıkmıştım. Yol ve rüzgar sesi beni tatmin etmemişti. Benim için sınıfta kaldı.

genel olarak kore japon arabaları yalıtım kötü oluyor zaten
Evet sonradan bir şey yapılabilirse fena bir seçenek değil. Golften sonra tad vermemişti. Birde alacağım araç ortak paket test sürüşüne çıktığım paket en Üst paketti. Onu da görünce artık hiç gıdıklamadı 🙂

Geri
Üst Alt