Golf 8 R line 1.5 mı, Cupra Leon 1.5 e tsı mı

Golf 8 R line 1.5 mı, Cupra Leon 1.5 e tsı mı

• Golf 1.5 r line

Kullanılan: 35 53.8%
  • Cupra leon 1.5 e tsı

Kullanılan: 30 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    65

Makyajlı daha pahalı olmaz mı
Bence aynı olur, eğer kur bu şekilde devam ederse, sonuçta yine çoğu şikayetleri çözülmüş bir araç alacaksınız. Ha yok ben şimdi almak istiyorum derseniz, ben olsam aciliyeti yoksa leon almam, golfü geçtik octavia yı geçtik leona geldik grubun 3. Sınıfı tabi yine tercih sizin, golfün kendi marka değeri cupra tarihinden değerli, ben bütçemi o kadar zorlamak istemiyorum derseniz 1.0 golf bulmaya çalışın bence.

@ugur.dogan

Alınmış / olmuş bitmiş/ hayırlı olmuş

Bir aracın dogrulamasını/ sağlamasını yapmak için mi anket açtınız ?

Benim fikrim b şıkkındaki aracı almakla en doğrusunu yapmışsınız zaten.

+500fark ?

+250 ye inseydi

Navigasyon golfe götürürdü.

Yinede ankete göre +500 ü seve seve veririm. golfe oyumu basarım diyenlerde var. (Varmış)
Aaa evet alınmıştı dimi bu araç.
Hayırlı olsun falan demiştik tebrik etmiştik.
Hatırladım şimdi.

Ben de Opel Astra 1.2 Gs mi Golf 8 1.0 life mı diye anket açayım mı? Anketin sonucunu tahmin edebiliyorum 😀 yüzde 92,50 Golf 8 çıkar. Buna üzülür aracı satılığa koyar mıyım? Hayır.

@ugur.dogan
Hocam bence siz de aklınızı karıştırmayın, gerek yok, aldıysanız keyfini sürün geçin, arkanıza bakmayın. Ha henüz almadıysanız geçen hafta neyi kutladık biz...

Aaa evet alınmıştı dimi bu araç.
Hayırlı olsun falan demiştik tebrik etmiştik.
Hatırladım şimdi.

Ben de Opel Astra 1.2 Gs mi Golf 8 1.0 life mı diye anket açayım mı? Anketin sonucunu tahmin edebiliyorum 😀 yüzde 92,50 Golf 8 çıkar. Buna üzülür aracı satılığa koyar mıyım? Hayır.

@ugur.dogan
Hocam bence siz de aklınızı karıştırmayın, gerek yok, aldıysanız keyfini sürün geçin, arkanıza bakmayın. Ha henüz almadıysanız geçen hafta neyi kutladık biz...
:) alındı hocam, sevdiğim bir kardeşime de araç bakıyoruz şimdi nasıl ilerlesek diye anket yapalım dedik. İkisi arasında kaldı oda, bir de merak ettik cupra için ne düşünüyor insanlar diye.

:) alındı hocam, sevdiğim bir kardeşime de araç bakıyoruz şimdi nasıl ilerlesek diye anket yapalım dedik. İkisi arasında kaldı oda, bir de merak ettik cupra için ne düşünüyor insanlar diye.
Arada güzel bir öneri vardı 2300 civarına gti fikri, ona uysun o da. Hem size de yakınsa bol bol deneme fırsatınız olur 😀

Arada güzel bir öneri vardı 2300 civarına gti fikri, ona uysun o da. Hem size de yakınsa bol bol deneme fırsatınız olur 😀
Hehe evet hocam o yorum benimde çok hosuma gitti biz hiç öyle düşünmedik dedik hatta aramızda :)))

Hehe evet hocam o yorum benimde çok hosuma gitti biz hiç öyle düşünmedik dedik hatta aramızda :)))
Yani sarı sitede bile olan 2300 civarına garantili 2023 model neredeyse sıfır ayarında GTI alırdım ben olsam. Pazarlıkla 2200 civarına koparma şansınız bile yüksek bence. Yani aynı paraya 2.0 GTI almak varken 1.5 TSI Golf niye alınsın ki şahsi fikrimdim.

Yani sarı sitede bile olan 2300 civarına garantili 2023 model neredeyse sıfır ayarında GTI alırdım ben olsam. Pazarlıkla 2200 civarına koparma şansınız bile yüksek bence. Yani aynı paraya 2.0 GTI almak varken 1.5 TSI Golf niye alınsın ki şahsi fikrimdim.
Haklısınız.

golf efsanesi bitiyor mu eskiden rakiplerine karşı bariz üstündü (golf 7-7.5) ama artık donanım aksesurar ve hatta teknik donanım olarak bariz geride bir çok özellik opsiyonlu satılırken rakiplerde neredeyse paketlere göre standart satılıyor

golf efsanesi bitiyor mu eskiden rakiplerine karşı bariz üstündü (golf 7-7.5) ama artık donanım aksesurar ve hatta teknik donanım olarak bariz geride bir çok özellik opsiyonlu satılırken rakiplerde neredeyse paketlere göre standart satılıyor
Golf 7, 7.5 tan sonra benim içinde durdu

Geri
Üst Alt