Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Yeni Makyajlı A3 fiyatları açıklanmış.
https://fiyatlistesi.audi.com.tr/2024/8Y

A3 Sportback 35 Turbo FSI 150 hp S line S tronic PI
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
2.561.655 ₺

A3 allstreet 35 Turbo FSI 150 hp S tronic
2.463.634 ₺

A3 Sedan 35 Turbo FSI 150 hp S line S tronic PI
2.641.402 ₺
Makyajlı a4 fiyatına a3 olmuş resmen. Sanıyorum seneye 4 milyona a3 falan satılacak.

Bencede 2300un altına inmez.Ancak sıfır araç satılmaz, durgunluk olur vs. kur da artmazsa yılsonu belki ellerinde olan araçları satmak için Kasım Aralık ayında az bir indirim olur.

Life gerçekten çok basit görünüyor. Bir arkadaşım almış, günbatımı mavi, inceledim şöyle içini dışını, rline ile arasında hem görünüş, hem donanım olarak çok fark var. En azından elegance alınmalı.
hayırlı olsun.

Renkli garaj da ne gibi işlemler yapılıyor kaplama , cam filmi mi?

hayırlı olsun.

Renkli garaj da ne gibi işlemler yapılıyor kaplama , cam filmi mi?
Teşekkürler. Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin.
Team Aksoy İzmir
Ppf kaplama: Ön kaput, ön çamurluklar, ön tampon, farlar, ön dodikler, arka tampon, yan piano black direkler, hayalet ekran, multimedya, kapı içi parlak trimler

Ön yan camlar film

Evet. Rline continental, elegance pirelli, life hankook oluyor genelde. Lastikde bile ayrım var.
Önceki kasada bendeki highline pirelli, kardeşimde rline vardı continental di lastikler.
Conti ‘nin hangi modeliyle geldi ? Hayırlı olsun 🧿

Yol tutuş ve frenlemede çok iyi bir lastiktir, tek kusuru biraz ömrü kısadır fakat Michelin kadar ömrü kısa bir lastik değildir.
Ömrü yıl olarakmı, km olarakmı kısa. Çünkü ben genelde yılda en fazla 8binkm yaparım, 5 yılda max.40bin km. 5 yıldan önce yıl olarakta ömrü kısa olmaz sanırım.

Yol tutuş ve frenlemede çok iyi bir lastiktir, tek kusuru biraz ömrü kısadır fakat Michelin kadar ömrü kısa bir lastik değildir.
Benim elegance Pirelli scorpin ile geldi nasıldır sizce? Primacy4 ve premium contact kullandım hep biraz can sıktı Pirelli olması değiştirme işi de külfetli olur mecbur kullanacağım.

Ömrü yıl olarakmı, km olarakmı kısa. Çünkü ben genelde yılda en fazla 8binkm yaparım, 5 yılda max.40bin km. 5 yıldan önce yıl olarakta ömrü kısa olmaz sanırım.
Bu birazda yaşadığınız şehir, aracın maruz kaldığı iklim şartlarına bağlantılı olmakla beraber, Lastiğin kış koşullarına ne kadar maruz kalıp/kalmadığı ile ilgili bir durum, pek çok farklı etmenler lastiğin ömrünü etkileyecektir, Ömrü yıl olarak değil (5 yıl rahat çıkarır), km olarak vaad ettiği (yol tutuş / frenleme) gibi performasını 40 bin km çıkaracağını pek zannetmiyorum.

Conti SportContact 5

Geri
Üst Alt