Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Polo life dsg cidden 1080 mi ?
Evet hocam bayilerden güncel alınan fiyatlar o şekilde. İnsan sarı siteye bakınca sıfırı 1500 felan zanneder. Yüksek faiz ortamında bayiler mecbur fiyat düşecekler. Döviz artmazsa bence önümüzdeki ay biraz daha iyi fiyatlar görebiliriz. 0 faiz kampanyaları da artmaya başladı.

Evet hocam bayilerden güncel alınan fiyatlar o şekilde. İnsan sarı siteye bakınca sıfırı 1500 felan zanneder. Yüksek faiz ortamında bayiler mecbur fiyat düşecekler. Döviz artmazsa bence önümüzdeki ay biraz daha iyi fiyatlar görebiliriz. 0 faiz kampanyaları da artmaya başladı.
Polo çok iyi ya , taigo da keza

Halen balıklama atlanacak fiyatlar değil bunlar.

Polo 1080 degilde

880 olsa ? Tamamdır hicbir viyadük bi tarafımıza saplanmadan araba aldık denicek durum olur

Halen balıklama atlanacak fiyatlar değil bunlar.

Polo 1080 degilde

880 olsa ? Tamamdır hicbir viyadük bi tarafımıza saplanmadan araba aldık denicek durum olur
9-10 yaşındaki arabalara 1 milyon istendiği yerde sıfır polo ya 1080 helali hoş olsun :)

Bayilerde Polo, t cross ve taigolarda 7 Mayıs güvenlik paketleri sebebiyle çok iyi indirimler var. (1230 taigo, 1070 Polo) Tiguan için fiyatı yüksek bulup düşeceğini düşünenler var ama aksine yakinda yukarı yönlü değişeceğini düşünüyorum , ben elegance aldım geçen hafta 2345e. Gla,q3,xc40 gibi premium olmasa da D segmentine baya yaklaşmış. Golf ve tiguanda fiyat Düşüşü zor bence.

Bayilerde Polo, t cross ve taigolarda 7 Mayıs güvenlik paketleri sebebiyle çok iyi indirimler var. (1230 taigo, 1070 Polo) Tiguan için fiyatı yüksek bulup düşeceğini düşünenler var ama aksine yakinda yukarı yönlü değişeceğini düşünüyorum , ben elegance aldım geçen hafta 2345e. Gla,q3,xc40 gibi premium olmasa da D segmentine baya yaklaşmış. Golf ve tiguanda fiyat Düşüşü zor bence.
GLA, GLB her nekadar mercedes olsada. motor reno, şanzıman hyundai dct. safkan mercedes değil. hatta geçen bir tanıdığımda 2021 GLB 4x4 vardı, inceledim biraz, içime sinmedi. mercedes cla kısa süre kullandım, aynı motor şanzıman vardı. motor hem sesli, seri değil, vites geçişleri bir tiguandaki dsg değil, hissediliyor.
kısaca benim gözümde GLA,GLB,CLA,A3,1.16/1.18 vs premium değil.

Geride kalan son 4 yılda
Tüm markalar + alsatçılar vatandaşı öyle bir yoldu ki

Polodoki 50-60 bin lik indirimlerle hedefi alnından vurdum sapladım denicek bir durum yok halen (birde donanım kırpılmalarıyla kandırmaca var)

Poloda
8 inç media 6 inçe

Hayalet kadran basic versiyona düsürülmüş. (İmpresion golfteki hayalet)

Bugün yolüstü bayilere bir uğradım
-C4 shine bold 1520k 150k 11 ay %0 faiz
-C3 aircross feel bold 1150 000
-Doğuş oto Çankaya da taigo kalmamış , Polo lar da @AhmetCakmak ın yazdığı fiyatlardan bir tık fazlasını dediler. (Carplayli Polo 1143 ascott gri, 1097 CarPlay olmayan)
-Hyundai de sadece 2.99 3.99 gibi faiz oranları var , liste fiyatlarından da sadece 15-20bin arası düşüyorlarmış
-Peugeot da da arabasına göre sıfır faiz ya da 2.99 dan kredi veriyorlar. (150bin 11 ay , 220bin 12 ay sıfır faiz ya da 270bin 12 ay 0.99 gibi)
-Spoticar ikinciel kısmında da bazı araçlar için 100bin sıfır faiz vardı.

-Ha bir de uzaktan kulak misafiri olduğum bir konuşmada da VW caddy için de kasko ve sigortayı doğuş otodan yaptırmak kaydıyla 1575e kadar yardımcı oluyoruz dediler

GLA, GLB her nekadar mercedes olsada. motor reno, şanzıman hyundai dct. safkan mercedes değil. hatta geçen bir tanıdığımda 2021 GLB 4x4 vardı, inceledim biraz, içime sinmedi. mercedes cla kısa süre kullandım, aynı motor şanzıman vardı. motor hem sesli, seri değil, vites geçişleri bir tiguandaki dsg değil, hissediliyor.
kısaca benim gözümde GLA,GLB,CLA,A3,1.16/1.18 vs premium değil.
Çok haklısınız. 2017 highline tsi dsg kullanıyordum glb ile yeni tiguan arasında çok kararsız kalmıştım. Hâlâ da acaba diyorum ama glb için çok fazla olumsuz yorum var motorun çok sesli çalıştığı ve vites geçişlerinin sarsıntılı olması ile ilgili. Bulunduğum ildeki Vw mudur arkadaşım Yeni tiguan fiyatlarının +200 bin yüksek gireceği söylenmişti bu fiyatları beklemiyorduk söylemleri de etkili oldu almamda.

Çok haklısınız. 2017 highline tsi dsg kullanıyordum glb ile yeni tiguan arasında çok kararsız kalmıştım. Hâlâ da acaba diyorum ama glb için çok fazla olumsuz yorum var motorun çok sesli çalıştığı ve vites geçişlerinin sarsıntılı olması ile ilgili. Bulunduğum ildeki Vw mudur arkadaşım Yeni tiguan fiyatlarının +200 bin yüksek gireceği söylenmişti bu fiyatları beklemiyorduk söylemleri de etkili oldu almamda.
Yeni tiguan farklı olmuş her anlamda. Bütçe müsaitse Rline, diger türlü en azından Elegance Eskisiyle alakası yok, ben bile bu kadar beklemiyordum. Yeni tiguan varken GLB alınmaz. 2024 model aynıysa 2021le motor/şanzıman kombinasyonu hayal kırıklığı.

Carplayli polo
Max 1180 i gördü nisanda

Şimdi 1143 .

37 bin indirim .

Gaza gelmek için yeterli değil.

Son 2 günde alınmış güncel alıntı fiyat teklifleri:

Cherry Omoda 5 luxury 1335 tek renk 250 bin %0 faiz
Omoda 5 comfort 1250 225 bin %0 faiz
Tiggo 7 luxury 1380 250 bin %0 faiz
Tiggo 8 Avantgarde 1770 tl , 300 bin %0 faiz

opel grandland 1,2 130hp eat8 GS 1630
Astra Edition 1335 tl
2024 Yeni Opel Combo 1.5 130 HP AT8 Edition + Navigasyon Paketi 1110 tl
Ultimate + Cam Tavan Paket versiyonu 1280 tl

peugeot 2008 1.2 130hp eat8 allure 1560
3008 Active Prime 1.2 130hp eat8 1600

renault austal 1.3 mild hybrit 160hp techno 1610

Tiguan Life 1980
Elegance 2370

i20 style 2024 980

Hazır full Kapitaliyle faizde tetikte bekleyene yukardaki sıfır araç fiyatları full tetikleyici.

Yok ben eldeki aracı satıcam , üzerine usd bozdurcam (usd+€ faizin yanında full kaybettirdi)

+ 200 binde sıfır faiz kovalıycam

Diyenin işi zor.

Eldeki 2. El araclara biçilen reel fiyatlar full trajedi şu an. (Sarı sitedeki fiyatlar full hayal )

Geri
Üst Alt