Yeni Araç Tavsiyesi

ben kuga veya formentor tercih ederdim

Volkswagenden sonra Ford kesmez. İlk tercihim Tiguan olurdu son tercihim Kuga

sahibinden de bir tane ilan var şimdiden, 2.880 yazmış, bu 6000km veya 6 ay yasası işlemiyor sanırım bu kadar rahat davrandıklarına göre.
Bireysel şahıslar için geçerli değil, 6ay 6bin km olayı.

golfüm var sene sonu değiştirmeyi düşünüyorum çok sevmeme rağmen golf almayacağım a3 veya psa gurubu bakacağım

Tiguan dan sonra kesmez. Her nekadar dolu olsada, kalite düşük ve özellikle formentor içmekan dar ve basık.
formentor evet biraz basık ama kuga dolu araç yani burda bireysel zevkler ön plana çıkıyor kuga da beni çeken alcantara koltuklar golfümüde o yüzden aldım bu segmentte bir golf de vardı

Bir VW'den daha iyisi her zaman VAG grubundan bir araçtır. Tiguan en mantıklı seçim olur, Kodiaq da iyi ama pek tutmadı, PSA grubuna hiç değinmiyorum bile :).

20-21 Tiguan Elegance / 22-23 Karoq Prestige / 23 Ateca FR Premium paket arasına sıkıştırdım şuanda. buradan çıkmak daha zor olacak sanırım

20-21 Tiguan Elegance / 22-23 Karoq Prestige / 23 Ateca FR Premium paket arasına sıkıştırdım şuanda. buradan çıkmak daha zor olacak sanırım
Acc, şerit takip gibi opsiyonu olan Tiguan denk getirebilirseniz ben onu öneririm. Hacim olarak Tiguan diğerlerine göre ferah.

Hepsi hemen hemen birbirinin aynısı. 20-21 kasa Tiguan son yakışıklı kasalardan güzel duruyor doluysa düşünülebilir. Daha yeni olsun diyorsan 23 Ateca güzel olur, Cupra Ateca'lar daha güzel Seat'e göre aradaki fiyat farkını bilmiyorum ancak Cupralar çok şık. Karoq Kodiaq Kamiq hiç tutmadı gereksiz arabalar bence. En mantıklısı Elegance Tiguan 2.0TDI ya da 1.5TSI Cupra Ateca olur.

Geri
Üst Alt