Carplay Yandex Tr Artik Aktif

Carplay de harita ve müzik dışında kullanılan, işe yarayan bir uygulama var mı ?

Android auto uyumlu radyo kedisi die bir yazılım var. Carplay de var mi bilmiyorum fakat butun radyolar sorunsuz çalışıyor ve ses mükemmel. Yazılımda reklam falanda gelmiyor

Ben Türkiye geldiğimde aracımın navigasyonunu ve ya waze kullanıyorum tek sorun tüm yollarda hız limiti göstermiyor. Navigasyonlar Türkiye’de pek saglıklı çalışmıyor özellikle dağlık bölgelerde
Avrupa’da waze çok kullanışlı özellikle radar konusunda radar ı anında gosterıyor Turkıyede de aynı işlevi yapıyor ama tek sorun internetin cekis gücünün bazı bolgelerde iyi olmaması

Waze multimedyada sapıtıyor, ekran mora dönüyor bunun ile alakalı üreticinin waze kullanmayın önerisi var
CarPlay de super çalışıyor bende tek sorun Türkiye’de kırsal kesimlerde pek sağlıklı çalışmıyor navigasyon olarak

Normalde hep google maps kullanırım fakat hız limitini göstermesi sebebiyle yandexe geçtim bugün bu başlığı görerek. İlk izlenimim oldukça olumlu 😊 teşekkürler

Geri
Üst Alt