Golf 7 katlanır ayna yaptırmak istiyorum

bgrztrk71

Üye
Arkadaşlar merhaba. Golf 7 2013 highline aracıma katlanır ayna yapmayı düşünüyorum. Daha önce satın alan yada bir yerde yaptıran var mıdır? Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba.

Vag işiyle uğraşan çoğu yerde satılan ve bulunabilir bir parçadır.

Taiwan ve orjinal olarak ikiye ayrılır. Alt kısımda ışıklı olanı tercih etmenizi söyleyebilirim eğer taiwan malı seçerseniz. Çoğu taiwan üretimde altında ışık olmuyor. Taiwan malı üretimlilerin ayna anahtarının seçicisinin etrafında krom halka detayı bulunmuyor.

Sağ ayna motorunuzun hafızalı ayna motoru olmasına dikkat edin. Geri viteste aracınızın aynasının arka lastiği görecek durumda aşağıya kendiliğinden inmesi için. Orjinal olup hafızasız motorlu katlanır aynalarda var çünkü. Bunlar geri viteste ayna anahtarı R konumunda olduğunda aşağıya iner ama geri ayarladığınız sürüş pozisyonunda durmaz başka yeri gösterecek şekilde durur.

bildiğim kadarıyla sadece ayna değişimi gerekiyor +kodlama
https://www.vag-market.com/urun/golf-7-7-5-katlanir-ayna/
aliexpressteki aynalardan bu attığım link daha ucuz ve vergi yok sadece kargo parası 200fln çıkabilir
Hocam bunu görmüştüm teşekkürler. Montaj konusunda bilginiz var mı zorlar mı takması?
Merhaba.

Vag işiyle uğraşan çoğu yerde satılan ve bulunabilir bir parçadır.

Taiwan ve orjinal olarak ikiye ayrılır. Alt kısımda ışıklı olanı tercih etmenizi söyleyebilirim eğer taiwan malı seçerseniz. Çoğu taiwan üretimde altında ışık olmuyor. Taiwan malı üretimlilerin ayna anahtarının seçicisinin etrafında krom halka detayı bulunmuyor.

Sağ ayna motorunuzun hafızalı ayna motoru olmasına dikkat edin. Geri viteste aracınızın aynasının arka lastiği görecek durumda aşağıya kendiliğinden inmesi için. Orjinal olup hafızasız motorlu katlanır aynalarda var çünkü. Bunlar geri viteste ayna anahtarı R konumunda olduğunda aşağıya iner ama geri ayarladığınız sürüş pozisyonunda durmaz başka yeri gösterecek şekilde durur.
Bilgiler için öncelikle teşekkürler. Aracımda şu anda mevcutta hafızalı ayna mevcut. https://www.vag-market.com/urun/golf-7-7-5-katlanir-ayna/ Bu linkteki aynayı alıp montaj ve kodlamasını yapsam motor değişmiş olur mu yine de benim mevcut motor kalır mı?

eliniz yatkınsa çok zor bi işlem değil modül zaten değişmeyecek aynayı yanlış bilmiyorsam 3 vida tutuyo olması lazım kapı altı led yaparken incelemiştim kapıyla sac arasından ayna kablolarını geçirmek biraz zorlayabilir onun içinde kılavuz kablo kullanmakta fayda var..
bu arada satın almadan ürünü iletişime geç arkadaşın dediği gibi ledli olmasına dikkat et

Hocam bunu görmüştüm teşekkürler. Montaj konusunda bilginiz var mı zorlar mı takması?

Bilgiler için öncelikle teşekkürler. Aracımda şu anda mevcutta hafızalı ayna mevcut. https://www.vag-market.com/urun/golf-7-7-5-katlanir-ayna/ Bu linkteki aynayı alıp montaj ve kodlamasını yapsam motor değişmiş olur mu yine de benim mevcut motor kalır mı?
Motor ayna ile beraberinde satılan bir parçadır. Aldığınız yeni aynaların motoru hafızalı değilse sizdeki motorla değişim sağlayabilirsiniz...

Motor ayna ile beraberinde satılan bir parçadır. Aldığınız yeni aynaların motoru hafızalı değilse sizdeki motorla değişim sağlayabilirsiniz...
Şimdi sordum ayna altı led varmış fakat hafızalı değil. Motor değişikliği de yapılamayacağını söylediler.
Ürün fotoğrafı şu şekilde:WhatsApp Image 2024-05-15 at 23.07.59.jpeg

İstanbul bölgesinde bu işi yapabilecek var mıdır güvenilir?

Hocam selam tekrardan. Kapı modülüm şu şekilde. Mevcutta hafızalı fakat katlanırda olmayabileceği söyleniyor. Modülüm şu şekilde.

@ekoman245 , @HONEY hocam sizlerin var mı bu konuda bilgisi? Yardımcı olabilir misiniz?
Selamlar, katlanır ayna uyumlu kapı modülleri parça numarası :

5Q0959593E
5Q0959592E

Geri
Üst Alt