Şerit değiştirme asistanı çalışmıyor

Fatalc0deR

Üye
İsim
Samet
Araç
Jetta MK7
Merhaba arkadaşlar
Aracımda şerit takip asistanı çalışıyor, değiştirme çalışmıyor açmak istediğimde fonsiyon bulunamadı diyor.

Ekli dosyalar

• IMG_1040.jpeg
    IMG_1040.jpeg
    134.2 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba arkadaşlar
Aracımda şerit takip asistanı çalışıyor, değiştirme çalışmıyor açmak istediğimde fonsiyon bulunamadı diyor.
Merhaba hocam direksiyon üzerinden asistanlar menüsüne bastığınızda da açmak için de mi aynı hatayı alıyorsunuz ?

Upvote 0
Yanlış parametre atılmış olmalı. Zamanında benzer şekilde şerit takip sistemim devre dışı kalıyordu multimedya üzerinden aktif etmek istediğimde sizinle aynı hatayı alıyordum, göstergeden aktif edebiliyordum. Bir kontrol edin, eğer gösterge üzerinden aktif edebiliyorsanız montajı yapan yer büyük ihtimalle yanlış parametre atmıştır.

Upvote 0
Yanlış parametre atılmış olmalı. Zamanında benzer şekilde şerit takip sistemim devre dışı kalıyordu multimedya üzerinden aktif etmek istediğimde sizinle aynı hatayı alıyordum, göstergeden aktif edebiliyordum. Bir kontrol edin, eğer gösterge üzerinden aktif edebiliyorsanız montajı yapan yer büyük ihtimalle yanlış parametre atmıştır.
Merhaba hocam direksiyon üzerinden asistanlar menüsüne bastığınızda da açmak için de mi aynı hatayı alıyorsunuz ?
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim evet durum aynı

Ekli dosyalar

• IMG_1042.jpeg
    IMG_1042.jpeg
    138.3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_1041.jpeg
    IMG_1041.jpeg
    141.7 KB · Görüntüleme: 26
Upvote 0
Bu tarz işlerle ilgilenen güvenilir bir yere göstermenizde fayda var. VCDS veya ODIS üzerinden hata kodunu okuyup ona göre müdahale edilmesi gerekiyor.

Upvote 0

Geri
Üst Alt