Bursa'da vagcom uygulaması yapan aranıyor

@CemK Mbgarage'ın mağdurlarından biri de benim, adam ısrarla Bursa'nın 1 numarası olduğunu söylüyor ve işin kötüsü kendi de inanmış bu duruma. Benim yeni aldığım gg kamera destekli teybe kamerayı bağlayamadı ve de ısrarla bu cihaz kamerayı desteklemiyor dedi ve yüzü kızarmadan benden işini yapmış gibi ciddi miktarda bir para istedi. Allahtan,  bunlardan sonra şans eseri Tuning 16 Bertan ve Ertan kardeşleri buldum. Mbgarage'ın desteklemiyor dediği cihaza 1 saat içerisinde kamerayı sorunsuz bağladı. Kesinlikle Tuning 16'yı tavsiye ederim, Gökdere'deler, işlerini bilen aklı başında insanlar 

@GokhanB sana özel mesaj atamadım.
İletişim bilgilerini verirmisin?
Bende 20 günlük golf 7.5 comfortline kullanıcısıyım. İnegöldeyim. Gizli özellik açtırmak istiyorum. Yardımcı olurmusun?

BFF garaj Recep Şahin Güler K. Sanayi 7. Blok iletişim 0 535 949 71 85 Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Kendisi ve ekibi Doğuş Oto Bursa çıkışlı gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Her türlü upgrade i yapar.

BFF garaj Recep Şahin Güler K. Sanayi 7. Blok iletişim 0 535 949 71 85 Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Kendisi ve ekibi Doğuş Oto Bursa çıkışlı gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Her türlü upgrade i yapar.
Hocam şahsen pek katılamıyorum maalesef size çünkü sapasağlam çalışan arka bagajdaki kablo demetleri için birkaç aya kalmaz sıkıntı yapar oradan su alır iç tavana; değiştirelim bence demişti iki sene önce. O gün bugündür hala kullanıyorum sorun yok 😁

Hocam şahsen pek katılamıyorum maalesef size çünkü sapasağlam çalışan arka bagajdaki kablo demetleri için birkaç aya kalmaz sıkıntı yapar oradan su alır iç tavana; değiştirelim bence demişti iki sene önce. O gün bugündür hala kullanıyorum sorun yok 😁
istisnalar kaideyi bozmaz

Geri
Üst Alt