Replika Jant mı, Orijinal Jant mı? (Golf 7)

18" jant bakıyorum bende. Araç beyaz. Gunmetal veya hafif mat ürünlerle ilgileniyorum, yeri gelmişken size sorayım.

Arıcıoğlunun bu ürünleri EMR jant vs kimin markası? Bunlar kötü ürünlermi? Orjinale kıyasla kasiste büküldü kırıldı vs dertleri olurmu ?
https://www.jantdunyasi.com/jant-modelleri?multi=2-11+3-14+1-2
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...s-line-jant-lastik-sifir-gibi-989329656/detay
hocam şu ilana bir bakın derim

Ben orijinal 18 Oz kullanıyorum şuan. Bunu almadan @Ender hocamın sebring jantını alacaktım, vazgeçtim. Vazgeçmez olaydım orijinal Oz jant resmen yamuk mumuk oldu. İstanbulda yaşıyorum arada çukur vs denk geliyor ama mahvetti beni. Benim size tavsiyem direkt oem orijinal jant alın.
orjinalden şaşmamak lazım bundan karar kıldım :D

bende öyle düşünüyorum dijon hoşuma gidiyor bakalım kısmette ne varsa o olur göreceğiz
Dijon jant lastik takımı var düşünürseniz fiyatı da uygun tutmayı düşünüyorum kılcal göze batmayack bir kaç çizik var diye ben çünkü aldığım ürürnün kusursuz olmasını isterim ozaman da parayı veririrm :)

Dijon jant lastik takımı var düşünürseniz fiyatı da uygun tutmayı düşünüyorum kılcal göze batmayack bir kaç çizik var diye ben çünkü aldığım ürürnün kusursuz olmasını isterim ozaman da parayı veririrm :)
hocam fiyatlar tuzlu biraz bir güzellik yaparsan düşünürüm ve de kargosu falanda var onun ben ist deyim

hocam fiyatlar tuzlu biraz bir güzellik yaparsan düşünürüm ve de kargosu falanda var onun ben ist deyim
Merhaba üzerinde cormoran orta denilebilecek yazlık lastik var jant resimlerinn eskisi var ama ben güncel resimler için bıraktıgım lastikciye gidince çekip atacağım fiyat olarak da 4500 düşünüyorm kargo hariç

Merhaba üzerinde cormoran orta denilebilecek yazlık lastik var jant resimlerinn eskisi var ama ben güncel resimler için bıraktıgım lastikciye gidince çekip atacağım fiyat olarak da 4500 düşünüyorm kargo hariç
jantlarda derin çizikler olmadığı sürece iş görebilir bence müsait olduğunuz bir zamanda resimleri atarsanız bende bir göz atarım acelesi yok zaten hala tam karar vermiş değilim ama elimin altında resimler olursa daha iyi olur şimdiden teşekkürler :)

Yeni konu açmak istemedim,

İnforged ile arceo (yerli) jantlar için neler söyleyebiliriz. Deneyen tecrübe edenler vardır diye düşünüyorum. Her ikisininde modellerini beğeniyorum ama dayanım, hafiflik, boya kalitesi, balans konuları önemli ve hiç bilgim yok,

İnforged ile arceo (yerli) jantlar için neler söyleyebiliriz. Deneyen tecrübe edenler vardır diye düşünüyorum. Her ikisininde modellerini beğeniyorum ama dayanım, hafiflik, boya kalitesi, balans konuları önemli ve hiç bilgim yok,
Arceo değil ama aynı üreticinin (Arıcıoğlu) 19” Pretoria jantını kullanıyorum, memnunum. Birçok çukura girmişliğim de vardır ortalama hızlarda. Eğilme, yamulma gibi durumlar olmadı çok şükür ama kaldırım taşlarına karşı biraz hassas bana göre. Lastik yanağının da payı vardır muhakkak ama istemeden bir kaldırıma dokunduğum zaman çok kolay çiziliyor gibi hissediyorum. Hatta bu aralar jantları kozmetik olarak temizleteceğim bir yer arıyorum.

Golf8 aracımda arıcıoğlu üretimi gti 17” jant takımı var. Geçen yıl ekimde taktırmıştım. Bu zamana kadar çokça çukura düştüm lastik yardığım oldu. Ancak jantta bükülme eğilme bir şey olmadı. Yüksek süratlerde titreme gibi bir problem de yaşamadım . Ama kaldırım değmelerinde çok kolay aşınıyor orjinale göre. Oda bir sorun teşkil etmiyor bir kez başıma geldi sadece

Ekli dosyalar

• 30FEBEF6-6877-49FD-AF5E-27DD0C511D56.jpeg
    30FEBEF6-6877-49FD-AF5E-27DD0C511D56.jpeg
    238.8 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Üst Alt