Video Klip format bilgisi

Şöyleki programdan ekran görüntülerini paylaşıyorum orda görüntü kalitesi 720 1080p gibi ve ses formatları mevcut dts dolby gibi ve cihaz bunları desteklemekte ama konu ile ilgili bilgisi birinin vardır diye düşünüyorum amacım cihazın desteklediği özellikleri en kaliteli biçimde kullanmak için bunu çözmeye çalışıyorum

Ekli dosyalar

• divx.png
    divx.png
    85.6 KB · Görüntüleme: 17
  • divx2.png
    divx2.png
    52.6 KB · Görüntüleme: 16
  • divx3.png
    divx3.png
    47 KB · Görüntüleme: 16

Merhaba 2022 tiguan r-line aracım var araçta görseldeki ekrandan mevcut ve harman kardon ses sistemi var kaliteli ses ve net görüntü izllemek için video klip indireceğim kaliteli ses kalitesi için hangi ses formatı ve video tam ekran net görüntüsü hangi ölçüleri kullanabilirim konu ile ilgili bilgisi olan yardımcı olabilirmi
Ekli dosyayı görüntüle 72784
Gorseldeki ekran
Harman unitenin ekrani deyil

Gorseldeki ekran
Harman unitenin ekrani deyil
görseldeki ekran var ve harman kardon ses sistemi var yazdım bayiden o ve şekilde aldım ve opsiyon olarak farklı bir ekran vardı almadım ama konuda birşey farketmez şuan araştırdığım şey daha farklı

görseldeki ekran var ve harman kardon ses sistemi var yazdım bayiden o ve şekilde aldım ve opsiyon olarak farklı bir ekran vardı almadım ama konuda birşey farketmez şuan araştırdığım şey daha farklı
Yazma sebebim bilgi dogrulugu icin
Yarin burgun arkadaslar cihaz alirken yanilmasinlar

Bendeki RCD330 Video oynatmıyor sanırım. Hangi formatı ve uzantıyı denediysem usb taktıktan sonra ‘usb cevap vermedi’ gibi uyarı veriyor. Varmı çözümü ve bilgisi olan?

Bendeki RCD330 Video oynatmıyor sanırım. Hangi formatı ve uzantıyı denediysem usb taktıktan sonra ‘usb cevap vermedi’ gibi uyarı veriyor. Varmı çözümü ve bilgisi olan?

Sendeki video oynatmaz hocam

Cerceve degismeyen model oynatir usb den

Smartbox alirsan ancak oynatabilirsin

Sendeki video oynatmaz hocam

Cerceve degismeyen model oynatir usb den

Smartbox alirsan ancak oynatabilirsin
hocam merhabalar bu smartbox nasil bir cihaz googleda bulamadim, rcd510 var apple carplay ve geri gorus destekleyen birsey istiyorum rcd330 fiyatlari malum daha uyguna cozebilme sansim var mi?

hocam merhabalar bu smartbox nasil bir cihaz googleda bulamadim, rcd510 var apple carplay ve geri gorus destekleyen birsey istiyorum rcd330 fiyatlari malum daha uyguna cozebilme sansim var mi?

Merhaba

Araciniz nedir kac model

merhabalar hocam yeni cevap verebildim kusura bakmayin, golf 5 2006

Selam hocam maalesef 20 bini bulur o is

Teyp degismesi lazım android box her teypte calismaz

Android teypler var ucuza severmisiniz performans yeterli gelir mi bilemem onlari bir arastirin 5-6 bine belki cozebilirsiniz

Selam hocam maalesef 20 bini bulur o is

Teyp degismesi lazım android box her teypte calismaz

Android teypler var ucuza severmisiniz performans yeterli gelir mi bilemem onlari bir arastirin 5-6 bine belki cozebilirsiniz
Merhabalar hocam
rcd510 elimizde patlıyor o zaman, direkt rcd330 almaktan başka çözüm yok sanırım...
android teyp alacagıma cillop gibi 510umu kullanırım açıkçası hocam, orijinalliği bozmaya gerek yokk... sağolun bilgi için

Merhabalar hocam
rcd510 elimizde patlıyor o zaman, direkt rcd330 almaktan başka çözüm yok sanırım...
android teyp alacagıma cillop gibi 510umu kullanırım açıkçası hocam, orijinalliği bozmaya gerek yokk... sağolun bilgi için

Aynen hocam en sagliklisi

Geri
Üst Alt