Aliexpres'ten aldığım hex v2 kablosu hata verdi.

Alttaki fotoğrafı göndermiştim kabul edilmedi bende videosunu gönderdim
Satıcı bana kabloyu göndermeden ücretin yarısını ve kabloyu iade şartıyla kablo ücreti+nakliye ödüyor. Kargo işi sıkıntılı olur ve ücretin yarısını teklif ettikleri için kabul etmeyi düşünmüyorum. Her hâlükârda ödediğimiz vergiler bize giriyor.

Yani kablo sizde kalacak ücretin yarısını ödeyecekler anladığım kadarıyla öyle mi?

Satıcı tekrar reddetti iadeyi kabul etmiyor aliexpressin yanıtını bekliyorum

Satıcı tekrar reddetti iadeyi kabul etmiyor aliexpressin yanıtını bekliyorum
Kablonun hatalı olduğunu kanıtlaman lazım. Mesela Araca bağlantı yaptığında 09 modüle girince aktif olmayan butonların görüntüsünü alıp kırmızı dikdörtgen içinde belirt. Orijinal kablo ile denedim butonlar aktif hata vermiyor gibisinden yaz. Resim gönderme şansın var mı anlaşmazlığa?

Aracın modülü desteklemiyor diyordu bana satıcı. Ben orijinal kablo ile denedim hata vermiyor resimleyip gönderdim iddialarını çürüttüm.
Orijinal kablomu satılığa çıkarmıştım iyi ki de satılmamış şimdi çok işimi gördü. https://www.golftutkusu.com/topic/1...2-vcds-vagcom-arac-teshis-ve-kodlama-kablosu/

Son düzenleme:
Kablonun hatalı olduğunu kanıtlaman lazım. Mesela Araca bağlantı yaptığında 09 modüle girince aktif olmayan butonların görüntüsünü alıp kırmızı dikdörtgen içinde belirt. Orijinal kablo ile denedim butonlar aktif hata vermiyor gibisinden yaz. Resim gönderme şansın var mı anlaşmazlığa?

Aracın modülü desteklemiyor diyordu bana satıcı. Ben orijinal kablo ile denedim hata vermiyor resimleyip gönderdim iddialarını çürüttüm.
Evet fotoğraf ve video gönderebiliyorum akşam tekrar kontrol ederim

Geri
Üst Alt