Gaziantep Golf 8 Park Sensör Montaj

Acardag

Üye
İsim
Acar
Araç
Golf 8 Impression
Arkadaşlar merhaba, gaziantep içerisinde veya yakınlarında bildiğiniz golf 8 için park sensörü, geri görüş kamerası gibi retrofit işlemlerini kaliteli bir yoldan arkasından saydırmayacak şekilde yapabilecek, güvendiğiniz yerler var mıdır? birde fiyat şu an piyasada nedir? Kayseri için 16000tl park sensörü 12000tl kamera için...

(Fiyatlar 2024 nisan ayı için geçerlidir.)

Son düzenleme:

Arkadaşlar merhaba, gaziantep içerisinde veya yakınlarında bildiğiniz golf 8 için park sensörü, geri görüş kamerası gibi retrofit işlemlerini kaliteli bir yoldan arkasından saydırmayacak şekilde yapabilecek, güvendiğiniz yerler var mıdır? birde fiyat şu an piyasada nedir? Kayseri için 16000tl park sensörü 12000tl kamera için...
Kayserıde o işi düzgün yapacak bir usta yok bundan emın ol ya Ankara yada istanbul

Kayseri’de foruma üye bir arkadaş vardı. Nick olarak hatırlamıyorum ama ismi dursun tanıyanlar etiketleyecektir montaj konusunda size yardımcı olacaktır

Ecufast ve interelektronik daha çok montaj retrofit yapıyor ancak orayı çalıştıran her iki esnafta şark kurnazı, karşılarındaki kişi bu işlerden anlayıp 1-2 soru sorup ya da fiyat konusunda çok uçuk fiyat verildiğinde pazarlığa girince klasik esnaf ağzı ile konuşmaya başlıyorlar ve nispeten yüksek fiyat veriyorlar bence.Otogar tarafında protuned diye bir yer var ömer bülent abi işletiyor.Ben mib 2 crack işlemi+ünite montajı.Golf 7ye golf 7.5 arka stoplarının montajını orada yaptırdım memnun kaldım istersen kendisi ile bir görüşüp fikir alabilirsin
0 535 666 00 67

Hocam hiç bir konuda fikrin olmadan her konuya yorum yazıyorsun :) Daha önce gelip görmediğiniz bir yer konusunda yorum yapmanız doğru değil hatta Türkiyede bile

Senın benimle alıp veremedıgın ne?
Bu iki oldu
Ben kayserı yi çok ıyı bılıyorum
Bogazlıyan lıyım
Yorum yazabılmek için turkiye de mi olmam gerekli
Ben şahsı görüşümü yazdım bana gore kayserıde yok sen zamanında yapmışsın yada yapabılırsın
Konuya ben yapabılırım diye yazabılırsın yada önereceğin bir yer var sa ekleyebılırsın

@passatrline dursun abi teşekkürler, aynen gelmiştim dükkana zaten :).Bu arada fiyatı açıkça yazmamın çok etik olmadığını düşünerek düzenleme yaptım ve nisan ayı için geçerlidir yazdım kusura bakma...Bu işleri kendim yapıyorum yavaş yavaş öğreniyorum ama araç benim değil o yüzden hiç bulaşmak istemedim işi bilene sormak istedim. Zaten dediğim gibi şehir dışı olduğu için fiyat teklifi aldım. isterlerse dükkana gelicez...

gaziantep için mi bu cevabı yazdınız hocam
Ecufast ve interelektronik daha çok montaj retrofit yapıyor ancak orayı çalıştıran her iki esnafta şark kurnazı, karşılarındaki kişi bu işlerden anlayıp 1-2 soru sorup ya da fiyat konusunda çok uçuk fiyat verildiğinde pazarlığa girince klasik esnaf ağzı ile konuşmaya başlıyorlar ve nispeten yüksek fiyat veriyorlar bence.Otogar tarafında protuned diye bir yer var ömer bülent abi işletiyor.Ben mib 2 crack işlemi+ünite montajı.Golf 7ye golf 7.5 arka stoplarının montajını orada yaptırdım memnun kaldım istersen kendisi ile bir görüşüp fikir alabilirsin
0 535 666 00 67

Geri
Üst Alt