Gaziantep Golf 8 Park Sensör Montaj

Sizinle alıp veremediğim herhangi bir durum yok ancak forumda genel olarak konuların altında yazdığınız cevaplara bakarsak herkesle bir tartışma içerisindesiniz yada yanlış anlaşılmaya sebep oluyor konuşma tarzınız @Oktay_b8_gte

Sizinle alıp veremediğim herhangi bir durum yok ancak forumda genel olarak konuların altında yazdığınız cevaplara bakarsak herkesle bir tartışma içerisindesiniz yada yanlış anlaşılmaya sebep oluyor konuşma tarzınız @Oktay_b8_gte
sizinle tartışma ya gırmıyorum
Bu konuda ben fıkrımı yazdım sız konuyu nerelere getırdınız
Hayırlı günlerin olsun

@passatrline dursun abi teşekkürler, aynen gelmiştim dükkana zaten :).Bu arada fiyatı açıkça yazmamın çok etik olmadığını düşünerek düzenleme yaptım ve nisan ayı için geçerlidir yazdım kusura bakma...Bu işleri kendim yapıyorum yavaş yavaş öğreniyorum ama araç benim değil o yüzden hiç bulaşmak istemedim işi bilene sormak istedim. Zaten dediğim gibi şehir dışı olduğu için fiyat teklifi aldım. isterlerse dükkana gelicez...

gaziantep için mi bu cevabı yazdınız hocam
Evet

@Capulcu_m oraların fiyatları akıllara zarar biraz çünkü adamların yaptığı arabalar genelde Lüks segment

Opel araç olsa kodlama montaj yazılım her türlü ben hallederim golfe yeni geçtim vagcom filan var ama uğraşmak lazım antepde de başka zor ya işçilik yok çünkü eskisi gibi değil buralar

Opel araç olsa kodlama montaj yazılım her türlü ben hallederim golfe yeni geçtim vagcom filan var ama uğraşmak lazım antepde de başka zor ya işçilik yok çünkü eskisi gibi değil buralar
Astra L kasa için kodlama vb. mevcut mudur hocam.

Astra L kasa için kodlama vb. mevcut mudur hocam.
Maalesef Astra l de bişey yapamam birde zaten l kasada çok bişey yapamıyorsun bildiğim en çok H kasaya eklersin özellik parçaları temin edip geçenlerde bir h kasaya katlanır ayna yok normalde aynaları bulduk tuş takımını bulduk kodlama tesisat çektim mesela j kasadada eklenti yapabilirsin k ya belirli şeyler eklenmekte

Geri
Üst Alt