Golf 7 Highline Multimedia değiştirmek

merhaba bende bi yardım rica edeyim 3Q0 035 866 C ile sonu 864 ve 874 ile biten üniteler arasında fark var mı

Teşekür ederim cevaplar için, fiyatı uygun görünce aklıma geldi, aslında tek istedigim geri görüş kamerası takmakdı. 819A takılı imiş, bende aliexpresden geri görüş kamerası aldım. wifi ile bağlantı saglayan ama 819 lara takılmıyormuş :(.

Teşekür ederim cevaplar için, fiyatı uygun görünce aklıma geldi, aslında tek istedigim geri görüş kamerası takmakdı. 819A takılı imiş, bende aliexpresden geri görüş kamerası aldım. wifi ile bağlantı saglayan ama 819 lara takılmıyormuş :(.
Nasıl bir kamera o wıfı ile bağlantı
Resim yada link i paylaşırmışsınız

Son düzenleme:

Ekli dosyalar

• IMG_8129.jpeg
    IMG_8129.jpeg
    137.1 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_8128.jpeg
    IMG_8128.jpeg
    128.2 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_8127.jpeg
    IMG_8127.jpeg
    113.4 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_8126.jpeg
    IMG_8126.jpeg
    215.1 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_8125.jpeg
    IMG_8125.jpeg
    114.4 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_8124.jpeg
    IMG_8124.jpeg
    133.2 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_8123.jpeg
    IMG_8123.jpeg
    147.1 KB · Görüntüleme: 14
Yer nerdei idim hocam ?, burdan telefon numarsı payalaşbiliyormuyuz ?.

bişey daha danışayım, aracımda hayalet gösterge ve 8 inç ekran var, ambiyans aydınlatma renklerini açtırmıştım gösterge ve 8 inç ekran aynı renkte açılıyordu ancak daha sonra denemek için mib 2.5 ekran ve ünite taktık farklı sebeplerle de dana sonra söküp kendi ekranıma dödüm ancak şimdi ilk çalıştırmada multimedya ekranı hayalet gösterge ekranından bağımsız olarak mavi renk ile açılıyor ve anında hayelet gösterge rengine tekrar dönüyor, mavi renk multimedya da bi şekilde hafızada kalmış sanırım, çözümü bilen var mı

bişey daha danışayım, aracımda hayalet gösterge ve 8 inç ekran var, ambiyans aydınlatma renklerini açtırmıştım gösterge ve 8 inç ekran aynı renkte açılıyordu ancak daha sonra denemek için mib 2.5 ekran ve ünite taktık farklı sebeplerle de dana sonra söküp kendi ekranıma dödüm ancak şimdi ilk çalıştırmada multimedya ekranı hayalet gösterge ekranından bağımsız olarak mavi renk ile açılıyor ve anında hayelet gösterge rengine tekrar dönüyor, mavi renk multimedya da bi şekilde hafızada kalmış sanırım, çözümü bilen var mı

Cozumu bilmiyorum da hocam benimde ayni 1 saniyede degisiyor

evet 1 saniyede değişiyor, ilk başta yoktu sonradan oldu

Geri
Üst Alt