Ankara Yetkili Servis Önerisi

Son 4-5 bakımımda Otomole gittim gayet memnun kaldım. Bunlardan bir tanesi ağır bakımdı bu arada kavrama vs de vardı işin içinde gayet güzel bir şekilde teslim aldım aracımı. Dediğim gibi, ikame araç konusunda destek çıktılar bana.

Her bayi gözü kapalı sağa sola vura vura araç yıkıyor zaten. En mantıklısı yıkatmamak.
Bilgiler için teşekkür ederim.

Otomol sanırım aynı yerleşke de birkaç markaya baktığı için biraz da o nedenle endişem vardı.

Servis olarak ben Arca ya gitmiştim, randevu dahi almadan gittim yardımcı olmuşlardı, yaşadığınız sorunlar hakkındaki fikirlerim ;

1) Bence front assist mutlaka bir yere yaklaştığınızı düşünmüştür veya direksiyonunuz anlık dahi olsa engelin olduğu tarafa doğru çevirildiyse o yüzden ötmüştür.
Benimde hep geçtiğim mahalenin birinde yolun ortasında logar var, kaçınmak için anlık manevra yapınca yolun kenarındaki araçları engel olarak görüp uyarı veriyor, orada o seneryoda hep veriyor hatta bu uyarıyı.

2) Bu sorunu göstermek lazım fikrim yok

3) Araç soğuk olduğundan gereğinden fazla titreşim vermiş olabilir, aracınız daha çok yeni kulaklarında sorun olacağını hiç sanmam.

4) Bizim eski araba da camlar en aşağıdayken kapıyı kapatınca cam içeride sallanıyordu, bunu bir kaç arabada daha fark ettim bence bu da normal bir durum.

5) Kör nokta varmı araçta bilmiyorum ama eğer kör nokta varsa, arka kör noktada araç varsa veya arka taraftan uzaktan hızlı bir araç geliyorsa sinyal verseniz dahi şeridi bırakmaz, yanlışlıkla hızlı bir arabanın önüne atlamınızı önlemek için, bizim arabada böyle çalışıyordu bu sistem.
1) Hocam otoyol da olmuştu. Önümde de araç yoktu. Aşağı yukarı aynı güzergahları kullanırım. Boş yere uyarması farklı noktalarında oldu. Rögar kapağında yapmıyor.

3) Biraz önce aracın park yerini değiştirdim , bu sefer titreşim yaşatmadı. Gün boyu ilk çalışmıştı. Şimdilik nadiren yapıyor. Zaten artarsa yıl sonuna doğru tekrar iletirim.

4) Valla Jettam da yok Tiguan da var. Şansımı denerim.

5) Kör nokta mevcut. Hmm olabilir. O sıra var mıydı yok mu hatırlamıyorum ama Ayna da ışık yakmadığı halde de arkadan biri gelip çalışıyorsa gayet iyi.

1) Hocam otoyol da olmuştu. Önümde de araç yoktu. Aşağı yukarı aynı güzergahları kullanırım. Boş yere uyarması farklı noktalarında oldu. Rögar kapağında yapmıyor.

3) Biraz önce aracın park yerini değiştirdim , bu sefer titreşim yaşatmadı. Gün boyu ilk çalışmıştı. Şimdilik nadiren yapıyor. Zaten artarsa yıl sonuna doğru tekrar iletirim.

4) Valla Jettam da yok Tiguan da var. Şansımı denerim.

5) Kör nokta mevcut. Hmm olabilir. O sıra var mıydı yok mu hatırlamıyorum ama Ayna da ışık yakmadığı halde de arkadan biri gelip çalışıyorsa gayet iyi.
Kör nokta çok sezgisel çalışıyor, bir kere makas atan dikkatsiz bir sürücüden korudu beni, resmen türk insanını tanıyor :D

Merhaba, kendim kastamonuda yaşıyorum.
Aracın bütün bakımları ankara doğuş otoda yapılıyor, hatta yağımı vs de kendim alıp gidiyorum. Randevuyu genelde telefon ile arayıp görüşerek yapıyorum. Veya google aracılığyla. En son Can bey vardı size yardımcı olabilir.

Merhaba, kendim kastamonuda yaşıyorum.
Aracın bütün bakımları ankara doğuş otoda yapılıyor, hatta yağımı vs de kendim alıp gidiyorum. Randevuyu genelde telefon ile arayıp görüşerek yapıyorum. Veya google aracılığyla. En son Can bey vardı size yardımcı olabilir.
Telefondan arayınca servis personeli seçebiliyor muyuz? Konum olarak Arca veya Otomol bana daha yakın.
Düşüneyim hocam.

Telefondan arayınca servis personeli seçebiliyor muyuz? Konum olarak Arca veya Otomol bana daha yakın.
Düşüneyim hocam.
İnternet üzerinden yaptığınız servis işlemlerinde servis personelinizi seçebilirsiniz. Can bey oradaysa eğer yardımcı olur kastamonudan golf ve cc aracı olan dersiniz 🙂

İnternet üzerinden yaptığınız servis işlemlerinde servis personelinizi seçebilirsiniz. Can bey oradaysa eğer yardımcı olur kastamonudan golf ve cc aracı olan dersiniz 🙂
Teşekkür ederim. 🤗

Geri
Üst Alt