Led Far Muayeneden Geçirme

Yunus_Nalcacioglu

Yeni Üye
İsim
Yunus
Araç
2012 Golf 7
Merhaba,

Golf 7 aracımı 7.5 r a dönüştürmüştüm. Led farlarımda uzunlar sürekli yanmıyor galiba kodlama yapılması gerekiyor. Far uyarıları sürekli yanıyor silinmiyor. Bu şekilde muayeneden geçiremiyormuşuz. Anadolu yakasında aradım bu kodlamayı yapabilecek bir yer bulamıyorum. Tanıdığı olan var mıdır ? Nasıl yaptırabilirim ?

farları değiştir kardeşim cok zor o iş geçemezsin. yani o yazılar gitmiyor ekrandan arıza veriyor sürekli. Elimde highline farlar var orjinal al tak onları. Sıkıntıya düşersin

Upvote 0
Araciniz highline ise sonradan J far takildiysa montaj ve kodlama yanlis yapilmis. Hem fonksiyonlari duzeltmek hem de hatalari silmek isterseniz yardimci olurum

Upvote 0
Merhaba,

Golf 7 aracımı 7.5 r a dönüştürmüştüm. Led farlarımda uzunlar sürekli yanmıyor galiba kodlama yapılması gerekiyor. Far uyarıları sürekli yanıyor silinmiyor. Bu şekilde muayeneden geçiremiyormuşuz. Anadolu yakasında aradım bu kodlamayı yapabilecek bir yer bulamıyorum. Tanıdığı olan var mıdır ? Nasıl yaptırabilirim ?
farları değiştir kardeşim cok zor o iş geçemezsin. yani o yazılar gitmiyor ekrandan arıza veriyor sürekli. Elimde highline farlar var orjinal al tak onları. Sıkıntıya düşersin

Kodlamayla düzelir, o yazılar da gider. Muayeneden de geçer.
Özetle sıkıntıya düşecek bir durumu yok.
İşi bilen bir yere aracı götürmek yeterli...

Upvote 0
Merhaba,

Ekrandaki hatalara çok dikkat edeceklerini sanmam ama eğer gözle görülen fonksiyon kaybı varsa geçmez muayeneden. Yinede işi bilen biri düzeltse daha yararlı o şekilde gitmek. @ekoman245 abi yardımcı olur sana.

Upvote 0
Abiler öncelikle hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.
Aracım 2012 Comfortline golf7, farlar için ekstra soket bile aldım dönüşüm yapabilmek için. İstanbul Pendik ikamet ediyorum. Aracı yapabilecek biri varsa kodlamayı çözebilen tanıdğınız varsa iletişime geçmek istyorum.

Upvote 0
Merhaba,

Eğer araç highline paket ise, j fara geçişte soketin değişmesi gerekiyor eğer soketi değiştirmediyseniz far arıza ikaz lambanız yanar ve uzun farı bahsettiğiniz gibi kullanamazsınız. Aynı şekilde muayeneden kalırsınız.

Sorunun çözümü kısaca soketin değiştirilmesi ve kodlanması gerek. Ek soket bağlayıp kablo çekip fazlasıyla rezil ediyorlar işi bilmeyenler. Bi arkadaşımın aracına bostancı veya kartal sanayide soket değişimi yapılmıştı ek soket bağladılar kablo çektiler derken orasıyla burasıyla oynadılar sonuç nafile aynı problemi yaşadı sizinle tekrardan soket değiştirip kodlandı sorunu çözdü.

Upvote 0

Geri
Üst Alt