Aftermarket hayalet ekran hakkında

rdmsn

Üye
İsim
Erdem
Araç
Golf 7
merhaba arkadaşlar.

aracıma hayalet ekran taktırma düşüncesindeyim. ünitem 840c navi destekli değil. navi destekli ünite ve hayalet ekran ikilisi bütçeyi aşacak gözüküyor. bu yüzden 2. alternatif olarak linux işletim sistemli aftermarket hayalet aklımı karıştırıyor.

kullanan var mıdır aramızda yada bilgisi olan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ?

şimdiden teşekkürler

İnternette gördüğüm kadarıyla çok çakma duruyorlardı, soğukta ve aşırı sıcakta performanslarıda tartışılır, çünkü araçlardaki orijinal ekranların panelleri özel oluyor biraz daha, soğukta ve sıcakta daha dayanıklı kalabilmeleri için.

bende gördüm linux bas bas bağırıyor ben çinden geldim diye.

Bence bu tarz parçalarda orijinal tercih etmek gerekiyor, hayalette navigasyon aktarmada vs sıkıntılar olabilir, bu kadranlarda immo sistemleri de bulunuyor, aracın anahtar kontrolünde de sıkıntılar yaşanabilir, bence bunlar risk ona göre düşünün derim.

Golf 6 ya da Passat B7 aracınız olsaydı hayalet ekran için başka çözüm yok aftermarket ürüne geçilebilirdi.

Yalnız Mk7-7.5 kasalarda sizi ne derece tatmin eder bilemiyorum. Bütçe-İstek dengesi devreye giriyor...

Geri
Üst Alt