SATILIK Golf 8 Impression Difüzör

Acardag

Üye
İsim
Acar
Araç
Golf 8 Impression
Genel Bilgiler
Golf 8 Impression Orijinal Sıfır Difüzör
Fiyat
3000 (parça başına)
Arkadaşlar Merhaba,

Golf 8 impression aracımdan çıkardığım orijinal difüzör satılıktır.

Kırık çatlak hasar vs yok R difüzör taktığım için çıkarttım.

Elimde servisten alınmış ve hiç takılmamış bir tane daha impression difüzörü vardır o da orijinal.

Toplamda 2 tane ama tek tek satılıktır...

Hayırlı satışlar dilerim...
Bu rakama zor burada satman sarı siteye koy istersen benim arkadaş 2024 den çıkardı parçayı (s: 1168293294) 2b yazdı ama tık yok...

Son düzenleme:
@metinkar abi aslında farkındayım lakin talihsiz ufak bir kaza oldu ve kasko karşılamıyor orijinal parça takılacak o yüzden acaba olur mu diye her yere saldırıyorum…eğer bildiğiniz yedek parçacı vs varsa alacak fiyatı düşerim…dikkatsiz bir insan yüzünden bu tip şeyler can sıkıyor…kalitesiz imitasyon parçalara para vermek hoşuma gitmiyor keşke bütçe olsada orijinal olabilse

@metinkar abi aslında farkındayım lakin talihsiz ufak bir kaza oldu ve kasko karşılamıyor orijinal parça takılacak o yüzden acaba olur mu diye her yere saldırıyorum…eğer bildiğiniz yedek parçacı vs varsa alacak fiyatı düşerim…dikkatsiz bir insan yüzünden bu tip şeyler can sıkıyor…kalitesiz imitasyon parçalara para vermek hoşuma gitmiyor keşke bütçe olsada orijinal olabilse

İmpression ve life daki bu difizöre çıkmacı maalesef para vermiyor anca arkadan kaza yapan birisi olacak lazım olacak alacak...

Aynen, ihtiyacı olan birisi olursa diye dursun bakalım ilanda

Geri
Üst Alt