Aliexpress RCD330 Uyumlu logo kamera

Bu 3 kamerada yan sanayi alma origonal olanlar var aliexpreste onlari tercih et bunlardan kullanip sonra satmistim bunlar gec aciliyor ojonal logo kamera gibi hizli degiller ve gecikme sorunu var.

Bu 3 kamerada yan sanayi alma origonal olanlar var aliexpreste onlari tercih et bunlardan kullanip sonra satmistim bunlar gec aciliyor ojonal logo kamera gibi hizli degiller ve gecikme sorunu var.
sizin aldığınız orijinal ürünün linki var mı hocam

İlanları inceledim, seçtiğim kamera eğer sonylens değil de hd ise multimedyanız desteklemez ona göre önce satıcıya sorun
benim de aklıma yatan en çok buydu hocam, satıcıya sordum bekliyorum desteğiniz için teşekkürler

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
5.365,47TL 5%OFF | 5GG827469F saygısız rozeti geri kamera amblem dikiz park için GOLF 7 VII MK7 827 469 F
https://a.aliexpress.com/_ExV2DDV burdlow line uyumlu bunu tercih edersen memnun kalirsin orjinal cin vag urunudur rcd 330la da uyumludur

5.365,47TL 5%OFF | 5GG827469F saygısız rozeti geri kamera amblem dikiz park için GOLF 7 VII MK7 827 469 F
https://a.aliexpress.com/_ExV2DDV burdlow line uyumlu bunu tercih edersen memnun kalirsin orjinal cin vag urunudur rcd 330la da uyumludur
kameranın nasıl gösterdiğini ekleyebilir mısınız hocam. high versiyon alsam uyum sağlar mı?

Son düzenleme:
ürünün linkini atabilir misiniz
hocam merhabalar ürün elime ulaşmadı 150 euro sınırını aştığı için gümrükte kaldı bilginiz olsun ya sipariş etmeyin ya da risk almak istiyorsanız satıcıya paketin uzerinde 10 dolar vb. gibi düşük bi fiyat gostermesini isteyin

hocam merhabalar ürün elime ulaşmadı 150 euro sınırını aştığı için gümrükte kaldı bilginiz olsun ya sipariş etmeyin ya da risk almak istiyorsanız satıcıya paketin uzerinde 10 dolar vb. gibi düşük bi fiyat gostermesini isteyin
çok teşekkür ederim

ürün henüz elime ulaşmadı ne ile karşılaşıcaz bilmiyorum haberiniz olsun hocam.
5.472,97TL 29%OFF | Carplay 035 035 280D MIB araba radyo 1GB Bluetooth uyumlu VW MQB Passat B8 Golf 7 Tiguan için ayna MQB 5GG035280D
https://a.aliexpress.com/_EyqfST5
Hocam merhaba , aracım Golf 7 2015 comfortline bu ürünü alsam direkt montaj yapabilir miyim ? Ekstra bir işlem gerekiyor mu ?

Selamlar arkadaşlar. 2015 midline plus aracıma aliexpressten 5GG035280D kodlu rcd 330 cihaz aldım. Buna extra olarak dinamik çizgili logo veya normal geri görüş kamerası da almak istiyorum ancak bu üniteye hangi kamera uyumlu olur bilemiyorum. Bilgi sahibi arkadaşlar destek olursa sevinirim. (Aliexpressteki satıcının da mesaj ssleri de eklidir)
Ben de almak istiyorum bilgi verir misiniz ?

Hocam merhaba , aracım Golf 7 2015 comfortline bu ürünü alsam direkt montaj yapabilir miyim ? Ekstra bir işlem gerekiyor mu ?
hocam benim bildigim kadarıyla ya torpidonun icinde mib üniteniz olacak ya da kendınden üniteli bi ekrana sahip olmanız gerekiyor. rcd330 tarzı ekranlar ünitesiz bir şekilde kamera destekliyor. Ürün uyumluluğu hakkında da bilgim yok.
Ben de almak istiyorum bilgi verir misiniz ?
ben ekranı aliexpressten sipariş etmiştim gümrüğe takıldı 150 euro sınırı varmış bu yüzden vazgeçtim. kamera ve ekranı vagcomcenter esenyurtta taktırdım.

Geri
Üst Alt