Vcds kablo

golf hayattır

Yeni Üye
İsim
sefa
Araç
golf 7
Arkadaşlar aliexpden vcds hex v2 kablo aldım orjinal değil bilgisayarımda CD girişi yok bende düz mantık girdim programı indirdim ama versiyon 24.5 yazıyor benim kablo 23.3.1 olarak yazılmış şimdi ben illa cd de yüklü olan sürümü mü indirmek zorundayım yoksa 24.5 olan sürüm benim kablom ile çalışır mı daha doğrusu sormak istediğim şey kablo 23.3.1 ise bilgisayardaki yazılımda mı 23.3.1 olmak zorunda

Selam, 500-600 lira civarı satılan kablolardan sanırım bu.
Eğer öyle ise Real Hex V2 değil.
2017 modele kadar destekliyor bunlar bildiğim kadarıyla.
Bunları kullanırken crackli uygulama kullanmak lazım. (Satıcıdan isteyin)
Bir de kullanım sırasında bilgisayar internete bağlı olmasın güncelleme filan yapmayın sadece gelen yazılımla offline kullanın.
Kodlama sırasında araç kapıları kapalı merkezi kilit açık olmalı.
Öncesinde full tarama yapıp yedek almayı ihmal etmeyin.
İyi akşamlar.
merkezi kilit kapalı olunca ne oluyormuş :)

Upvote 0
Bu mesajın amacı nedir ?
amacı yok ortada yanlış bilgi var aracın kilitli olup olmaması vcds için önemli değil.. internet ve antivirüs yazılımları kapalı olsun yeter..kablolarda crash olursa tekrardan firmware yüklenebilir..

Upvote 0
Yanlış olduğunu düşünüyorsan doğrusunu ifade edebilirsin. Doğru iletişim kurabilirsek herkes birbirine daha faydalı olur diye düşünüyorum.
İlk yazdığın mesajın kimseye bir faydası yok.

Bilgiye gelirsek, Yaklaşık 13-14 yıl önce eski kablolarla kodlama yaparken yaşadığım tecrübeyi aktardım. Şu anda da mesela kaputun açık olması gerekiyor.
Verdiğim bilginin de herhangi bir soruna yol açma imkanı yok. En fazla merkezi kilit tuşuna basma zahmeti verir.

İyi günler

Upvote 0

Geri
Üst Alt